Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Danielle Steel: Přátelé navždy

Próza - beletrie

Danielle Steel: Přátelé navždy

Hodnocení: 1x
  • 4

Anotace: Poprvé se potkali jednoho jasného zářijového dne ve školce. Gabby, Billy, Izzie, Andy a Sean, tři chlapci a dvě děvčata. Během následujícího roku se z nich stali víc než přátelé, stali se z nich „přátelé navždy“. Společně čelí životním výzvám a dobrodružstvím, společně snášejí ztráty a rány osudu. A i když ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.16667
skladem

Jaké má kniha
Přátelé navždy
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Danielle Steel: Přátelé navždy koupíte i tady

Specifikace Danielle Steel: Přátelé navždy

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 80 Kč

Autor : Danielle Steelová, Poprvé se potkali jednoho jasného zářijového dne ve školce. Gabby, Billy, Izzie, Andy a Sean, tři chlapci a dvě děvčata. Během následujícího roku se z nich stali víc než přátelé, stali se z nich „přátelé navždy“. Společně čelí životním výzvám a dobrodružstvím, společně snášejí ztráty a rány osudu. A i když se jejich cesty postupně rozcházejí, jejich přátelství zůstává jediným pevným bodem ve vesmíru... Ve svém doposud možná nejkomplikovanějším a zároveň nejemotivnějším románu vypráví » ... a dál?

Produkt Danielle Steel: Přátelé navždy

Danielle Steel: Přátelé navždy - parametry

Název produktu: Danielle Steel: Přátelé navždy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 80 Kč
Maximální cena: 249 Kč
Ušetríte až: 169 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Anotace: Poprvé se potkali jednoho jasného zářijového dne ve školce. Gabby, Billy, Izzie, Andy a Sean, tři chlapci a dvě děvčata. Během následujícího roku se z nich stali víc než přátelé, stali se z nich „přátelé navždy“. Společně čelí životním výzvám a dobrodružstvím, společně snášejí ztráty a rány osudu. A i když se jejich cesty postupně rozcházejí, jejich přátelství zůstává jediným pevným bodem ve vesmíru... Ve svém doposud možná nejkomplikovanějším a zároveň nejemotivnějším románu vypráví jedna z nejpopulárnějších spisovatelek současnosti, Danielle Steel, napříč časovými rovinami příběh pěti jedinečných a navzájem velmi odlišných postav, kteří si kdysi říkali Velká Pětka. Ukázka z textu Sotva Sean zamkl dveře svého pokoje, Izzie vytáhla balíček šicích jehel a každému podala jednu spolu s dezinfekčním čtverečkem napuštěným alkoholem. Všichni vypadali velice slavnostně, zatímco Izzie pronášela krátkou řeč a vyřkla přísahu. Všichni s jejím nápadem souhlasili, i když to

chlapci napřed považovali za trošku pošetilé a dali by přednost tetování. „Shromáždili jsme se tady,“ spustila oficiálně, „abychom si navzájem přísahali, že na sebe nikdy nezapomeneme, nikdy jeden druhého neopustíme a vždycky si budeme pomáhat, ať jsme kdekoli. Slibujeme si, že se budeme mít rádi až do smrti a budeme přátelé jednou provždy.“ Odmlčela se a podívala se na každého z kamarádů. Sledovali ji s vážnou tváří. „Teď všichni řekneme: Tak přísaháme,“ napověděla jim a pokojem zaznělo sborové „Tak přísaháme“. Pak Izzie ukázala na jehly. Věděli, co mají udělat. Nový román jedné z nejúspěšnějších spisovatelek současnosti sleduje nezapomenutelnou životní pouť, plnou nástrah, překážek a testů, dvou neobyčejných děvčat a tří výjimečných chlapců. Těch pět se potkalo během svého prvního dne ve školce, ale vypadalo to, jako by se znali odjakživa – Izzie, Gabby, Billy, Sean a Andy. Hned se z nich stali nejlepší přátelé, vlastně mnohem víc než to – stali se jednou rodinou. Byť každý jiné povahy, talentu a pohledu na svět, vždy stojí při sobě. Společně hledají sílu, společně se staví čelem dobrodružstvím, životním výzvám, společně snášejí ztráty a opírají se jeden o druhého, když se k nim štěstěna obrací zády. Společně se radují ze svých úspěchů. Už od toho prvního dne ve školce jim jejich okolí říkalo „Velká pětka“. Přátelé navždy... Danielle SteelováIKAR 2013Kniha, čeština, 264 stran kniha, Přátelé navždy, Danielle Steelová, IKAR


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.