Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Daniela Tinková: Zrození občana

Knihy naučná literatura

Daniela Tinková: Zrození občana

Hodnocení: 1x
  • 4

Zrození občana - Antologie dokumentů z Francouzské revoluce - Daniela Tinková Antologie přináší v českém překladu vesměs poprvé několik desítek textů z Francouzské revoluce. Texty se vztahují k různým oblastem a oborům poznamenaným revolučním vývojem (k politice, hospodářství, k sociálním a zdravotnickým ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88269
skladem

Jaké má kniha
Zrození občana
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Daniela Tinková: Zrození občana koupíte i tady

Specifikace Daniela Tinková: Zrození občana

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 297 Kč

Antologie přináší v českém překladu vesměs poprvé několik desítek textů z Francouzské revoluce. Texty se vztahují k různým oblastem a oborům poznamenaným revolučním vývojem (k politice, hospodářství, k sociálním a zdravotnickým záležitostem, náboženství, vědě, umění i jazyku) a ke konkrétním historickým událostem (např. přijetí ústavy, soud s Ludvíkem XVI.). Vedle nejvýznamnějších aktérů tehdejšího dění (Robespierra, Condorceta, Saint-Justa, abbého Grégoira a dalších) zahrnuje i texty dalších osobností, jako byli » ... a dál?

Produkt Daniela Tinková: Zrození občana

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Daniela Tinková: Zrození občana - parametry

Název produktu: Daniela Tinková: Zrození občana
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 297 Kč
Maximální cena: 450 Kč
Ušetríte až: 153 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zrození občana - Antologie dokumentů z Francouzské revoluce - Daniela Tinková Antologie přináší v českém překladu vesměs poprvé několik desítek textů z Francouzské revoluce. Texty se vztahují k různým oblastem a oborům poznamenaným revolučním vývojem (k politice, hospodářství, k sociálním a zdravotnickým záležitostem, náboženství, vědě, umění i jazyku) a ke konkrétním historickým událostem (např. přijetí ústavy, soud s Ludvíkem XVI.). Vedle nejvýznamnějších aktérů tehdejšího dění (Robespierra, Condorceta, Saint-Justa, abbého Grégoira a dalších) zahrnuje i texty dalších osobností, jako byli např. malíř David, lékaři Cabanis a Lanthenas nebo ženská aktivistka Olympe de Gouges. Kniha obsahuje úvodní historickou studii a všechny texty doprovázejí kratší statě. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Společenské vědy | Politologie | Politika, Společnost | Světová scéna od Academia naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.