MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Daniela Krolupperová, Renáta Fučíková: Historie Evropy

Próza - beletrie

Daniela Krolupperová, Renáta Fučíková: Historie Evropy

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788072523399

Seznamte děti s dějinami evropského kontinentu poutavou formou. Daniela Krolupperová a Renáta Fučíková připravily unikátní publikaci Historie Evropy. Ta shrnuje všechno podstatné z evropských dějin, ale využívá mimořádně čtivou formu. Dojem z děje ještě posilují velké a působivé ilustrace. Díky nim jsou jednotlivé události vylíčeny jako živé příběhy a děti si je velmi rychle vryjí do paměti. Mohutný tok dějin pomůže zpřehlednit srozumitelná časová osa. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Jaké má kniha
Historie Evropy
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Doporučujeme Daniela Krolupperová, Renáta Fučíková: Historie Evropy

Nejlevnější nabídky

Specifikace Daniela Krolupperová, Renáta Fučíková: Historie Evropy

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 999 Kč

Starší děti ocení, že dějinné události jsou zde představeny jako živé příběhy. Rozdělení na 70 kapitol a časová osa dole pod ilustracemi jim pomohou dát si obsah knihy do souvislosti s látkou probíranou ve škole. Studenti si doplní všeobecný přehled a lépe pochopí časové, geografické i myšlenkové souvislosti v mohutném toku evropských dějin. Pro dospělé je tato kniha příležitostí vymanit se ze zjednodušeného pohledu na dějiny, který, ač si to neradi přiznáváme, prorostl hluboko do » ... a dál?

Produkt Daniela Krolupperová, Renáta Fučíková: Historie Evropy

Daniela Krolupperová, Renáta Fučíková: Historie Evropy - parametry

Název produktu: Daniela Krolupperová, Renáta Fučíková: Historie Evropy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 999 Kč
Maximální cena: 1 342 Kč
Ušetríte až: 343 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha, ve které je všechno podstatné, ale zároveň není zahlcena nesrozumitelnými pojmy a letopočty. S její pomocí začnou i malé děti vnímat poznávání dějin jako úžasné dobrodružství. Rozměrné a působivé ilustrace zanechají nesmazatelný dojem. V bublinách připomínajících komiks mohou děti číst jednoduchá sdělení. Starší děti ocení, že dějinné události jsou zde představeny jako živé příběhy. Rozdělení na 70 kapitol a časová osa dole pod ilustracemi jim pomohou dát si obsah knihy do souvislosti s  látkou probíranou ve škole. Studenti si doplní všeobecný přehled a lépe pochopí časové, geografické i myšlenkové souvislosti v mohutném toku evropských dějin. Pro dospělé je tato kniha příležitostí vymanit se ze zjednodušeného pohledu na dějiny, který, ač si to neradi přiznáváme, prorostl hluboko do našeho vnímání jako důsledek nesvobodného školství z doby totality. Pro rodiny, učitele i celé třídy pak může být inspirací k diskusím o širším smyslu a významu dějin. A všichni bez rozdílu se mohou potěšit knihou jakožto jedinečným předmětem, který stojí za to mít ve své blízkosti.   O autorovi:  Renáta Fučíková, autorka ilustrací i konečné podoby textu, získala za své knihy určené dětem mnohá významná ocenění doma i v zahraničí. Na textové části se podílela také další renomovaná autorka knih pro děti Daniela Krolupperová. Z hlediska věcné správnosti text i ilustrace posoudila historička Václava Kofránková. Více informací ke knize na www.historieevropy.cz.            Počet stran: 448 (70 kapitol) Vazba: s ražbou skrz, velká dárková publikace, plně ilustrované Rozměry: 150 × 205 mm Rok vydání: 2011   EAN: 9788072523399 ISBN: 978-80-7252-339-9

Největší původní vydavatelský projekt pro děti a mládež. Jen jednou za několik desetiletí může vzniknout taková kniha. Původní česká kniha, která si klade veliký cíl: seznámit čtenáře s historií Evropy přehlednou, srozumitelnou, ale především čtivou formou. Kniha, ve které je všechno podstatné, ale zároveň není zahlcena nesrozumitelnými pojmy a letopočty. S její pomocí začnou i malé děti vnímat poznávání dějin jako úžasné dobrodružství. Rozměrné a působivé ilustrace zanechají nesmazatelný dojem. V bublinách připomínajících komiks mohou děti číst jednoduchá sdělení.Největší původní vydava Historie Evropy - Obrazové putování - Renáta Fučíková, Daniela Krolupperová od authora Renáta Fučíková, Daniela Krolupperová a nakladatelství za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Přidat recenzi pro Daniela Krolupperová, Renáta Fučíková: Historie Evropy

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Randall Munroe: Co kdyby?

Randall Munroe: Co kdyby?

Tato kniha od tvůrce veleoblíbeného webového komiksu xkcd vám nabízí překvapivé odpovědi na důležité otázky, na které vás nejspíš nikdy ani nenapadlo se zeptat.

od 339 Kč

ve 3 obchodech

Renáta Fučíková: Praha v srdci

Renáta Fučíková: Praha v srdci

Praha v srdci, to je 189 příběhů, které se v Praze odehrály v průběhu posledních dvou set let. Ukazují, že nedávná minulost je stejně dramatická a spletitá jako ta středověká. Obyvateli Prahy byli Franz Kafka, Jaroslav »

od 279 Kč

ve 4 obchodech

Anna Novotná: Praha v legendách

Anna Novotná: Praha v legendách

Vychází v české, anglické, německé, španělské, italské, francouzské a ruské verzi.    S ilustracemi Jana Klimeše NEJPROSLULEJŠÍ PRAŽSKÉ PAMĚTIHODNOSTI OPŘEDENÉ LEGENDAMI Půvaby Prahy »

od 267 Kč

ve 3 obchodech

Radek Malý, Renáta Fučíková: Franz Kafka

Radek Malý, Renáta Fučíková: Franz Kafka

Výpravná kniha o nejslavnějším pražském rodákovi Franzi Kafkovi přibližuje jeho život a dílo všem, kdo chtějí podrobněji poznat jeho svět. Ožívá v ní svět pražské německy psané literatury, svět jeho zájmů, rodiny a přátel a

od 249 Kč

ve 4 obchodech

Práh Pady

Práh Pady

Pady - Sandra Dieckmannová Výtvarný klenot – podobenství o porozumění a toleranci Magický příběh o síle slov a o tom, že být jiný vůbec neznamená být špatný „Vrána ho zahlédla jako první. Podivného bílého tvora, kterého temné vlny unášely ke břehu. »

od 219 Kč

ve 4 obchodech

Vladislav Vančura: Obrazy z dějin národa českého

Vladislav Vančura: Obrazy z dějin národa českého

Obrazy z dějin národa českého - Vladislav Vančura. Obrazy z dějin národa českého jsou nedokončenou rozsáhlou literární freskou, v níž se Vladislav Vančura snažil povzbudit národní sebevědomí v těžkých dobách. Na stylizovaných příbězích »

od 268 Kč

ve 2 obchodech

Renáta Fučíková: Tomáš Garrigue Masaryk

Renáta Fučíková: Tomáš Garrigue Masaryk

Tomáš Garrigue Masaryk, první československý prezident, velikán naší historie. Ale známe jeho životní příběh? Tušíme, kolik hluboké moudrosti, neokázalého hrdinství a státnické rozvahy tento muž prokázal? Umíme si představit, jak se žilo jeho »

od 249 Kč

ve 2 obchodech

Renáta Fučíková: Hus a Chelčický

Renáta Fučíková: Hus a Chelčický

Kniha, která by měla vydržet na trhu až do šestistého výročí upálení Jana Husa dne 6. 7. 2015.  Nikdo nepochybuje, že nejdramatičtější období českých dějin bylo 15. století. Čeští univerzitní učenci se tehdy »

od 249 Kč

ve 2 obchodech

Adolf Wenig: České pověsti - O Žižkově stole u Luže

Adolf Wenig: České pověsti - O Žižkově stole u Luže

České pověsti - O Žižkově stole u Luže - Wenig Adolf České pověsti - O Žižkově stole u Luže Spisovatel, libretista a sběratel pověstí Adolf Wenig zaznamenal podle ústního podání a kronikářských zápisů různé pověsti, báje a báchorky ze všech koutů naší »

od 199 Kč

ve 2 obchodech

Adolf Wenig: Bohatýrské zvěsti

Adolf Wenig: Bohatýrské zvěsti

Víte proč vykletý rod Vršovců měl v erbu černé větve? Proč bojovní pánové Klenovští svůj znak ozdobili mouřenínskou princeznou? Proč se zdetínská šlechta pyšní symbolem uťaté ruky? A kde se ve vznešených erbech vzaly tak obyčejné věci jako mlýnské kolo, »

od 149 Kč

ve 2 obchodech

Daniela Krolupperová, Renáta Fučíková: Středověk Evropy

Daniela Krolupperová, Renáta Fučíková: Středověk Evropy

Publikace: Středověk Evropy - Historie 2 - Renáta Fučíková , Daniela Krolupperová. Druhý sešit ze série Historie Evropy. Základem je ceněná monumentální publikace Historie Evropy. Ke každému dílu jsou ale navíc domalované mapy a některé další dvoustrany – »

od 281 Kč

v 1 obchodě

Renáta Fučíková: Karel IV.

Renáta Fučíková: Karel IV.

Doba panování Karla IV. je právem považovaná za zlatý věk českých dějin. Jaký ale doopravdy byl český král a římský císař, co všechno vykonal? Odpověď vám dá kniha plná ilustrací stejně delikátních, jaké známe z

od 229 Kč

v 1 obchodě

Ritter Thomas: Proroctví o Evropě z knihoven palmových listů

Ritter Thomas: Proroctví o Evropě z knihoven palmových listů

Touha vědět, co se odehraje v budoucnosti, provází lidstvo již od nepaměti. Věděli jste, že informace nejen o naší budoucnosti jsou nám k dispozici? Před několika tisíci lety bylo v Indii založeno dvanáct tak zvaných knihoven palmových »

od 219 Kč

v 1 obchodě

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.