Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Daniela Coganová: Dějiny městečka Pecka

Učebnice/Odborná literatura

Daniela Coganová: Dějiny městečka Pecka

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha, věnovaná českému národu, má lidem připomenout, co je to přirozená svoboda a jak vývoj současné svobody souvisí se zákonitostmi příčiny a následku. Prostřednictvím umného a neotřelého podání důležitých historických událostí vezme čtenáři doslova dech, když zjistí, v jakém světě žijeme naše životy a jaký svět ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Jaké má kniha
Dějiny městečka Pecka
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Daniela Coganová: Dějiny městečka Pecka

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 266 Kč

Kniha, věnovaná českému národu, má lidem připomenout, co je to přirozená svoboda a jak vývoj současné svobody souvisí se zákonitostmi příčiny a následku. Prostřednictvím umného a neotřelého podání důležitých historických událostí vezme čtenáři doslova dech, když zjistí, v jakém světě žijeme naše životy a jaký svět připravujeme svým konáním našim dětem a dalším generacím. Svou stavbou vede kniha k poznání, které není součástí žádných školních osnov. Život v iluzích. I tak by se dal do jednoho shrnout styl » ... a dál?

Produkt Daniela Coganová: Dějiny městečka Pecka

Daniela Coganová: Dějiny městečka Pecka - parametry

Název produktu: Daniela Coganová: Dějiny městečka Pecka
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 266 Kč
Maximální cena: 266 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha, věnovaná českému národu, má lidem připomenout, co je to přirozená svoboda a jak vývoj současné svobody souvisí se zákonitostmi příčiny a následku. Prostřednictvím umného a neotřelého podání důležitých historických událostí vezme čtenáři doslova dech, když zjistí, v jakém světě žijeme naše životy a jaký svět připravujeme svým konáním našim dětem a dalším generacím. Svou stavbou vede kniha k poznání, které není součástí žádných školních osnov. Život v iluzích. I tak by se dal do jednoho shrnout styl života, jenž vedou mnozí z nás. O to více jsou lidé překvapeni, když se hodnoty, na kterých si léta zakládali, začínají postupně hroutit jako domeček z karet. Selhávají společenské i ekonomické principy, na kterých soudobá „západní civilizace“ po několik generací stavěla svou pevnost. Děje se tak proto, že nás dostihují následky jednání našich předků v minulosti i následky činů nás samotných. Je nejvyšší čas vrátit se k původním hodnotám. K hodnotám, které nikoho nevyvyšují nad ostatní, k hodnotám, které nejsou postaveny na dluhu materiálním ani psychickém. Žijeme v době, která nás nutí dělat věci, jež se nám příčí, býváme unavení a mnohdy i nemocní. Míváme pocit, že boj proti určitým skupinám nemá smysl. To je však klamné zdání, které je živeno zaprodanými médii a chováním politických a obchodních struktur. V této knize naleznete odpovědi, jak postupně docházelo k prorůstání určitých skupin z obchodní sféry do politiky a jakým způsobem byli a stále jsou občané „vyučováni“, aby tento fakt přijali jako zcela přirozený vývoj naší civilizace. O tom, co se s každým z nás bude dít, však rozhodujeme z velké části my sami. Naše právo na život je nedotknutelné a nikdo nemá právo manipulovat s lidskou sebeúctou a důstojností.   PÁR SLOV AUTORKY Projevujme si vzájemně více vstřícnosti a srdečnosti. Poddávejme se o něco méně strachu, svým sobeckým potřebám a nezájmu o prostředí, ve kterém žijeme a ve kterém budou žít naše děti. Naučme se přemýšlet o podstatě bytí a proč tu jsme. Přestaňme bojovat s časem a přijměme ho za svého společníka a rádce. Dějiny městečka Pecka – 1848 - 1990 - Daniela Coganová. Autorka knihy se v předkládané publikaci pokusila podrobně zachytit moderní dějinné období městysu Pecka. Vlastní text je doprovázen bohatou a doposud nepublikovanou fotodokumentací ze soukromých, obecních i státních sbírek. Dějiny městečka Pecka – 1848 - 1990 - Daniela Coganová od nakladatelství v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.