Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Daniel Torday: Poslední let Poxl West

Próza - beletrie

Daniel Torday: Poslední let Poxl West

Hodnocení: 1x
  • 5

Poslední let Poxla Westa - Daniel Torday. Poxl West unikl nacistům, když obsazovali Československo. Znovu se z jejich spárů vymanil v Holandsku. Pomáhal zachraňovat Londýňany z trosek po náletech během bleskové války. Podmanil si nejednu neodolatelnou a nekonvenční krásku. Jako ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Daniel Torday: Poslední let Poxl West koupíte i tady

Specifikace Daniel Torday: Poslední let Poxl West

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 41 Kč

Poxl West unikl nacistům, když obsazovali Československo. Znovu se z jejich spárů vymanil v Holandsku. Pomáhal zachraňovat Londýňany z trosek po náletech během bleskové války. Podmanil si nejednu neodolatelnou a nekonvenční krásku. Jako pilot RAF ze svého bombardéru dštil oheň a síru na Německo. Poxl West je ztělesněním mužnosti a jeho synovec, teenager Eli Goldstein, k němu vzhlíží jako k idolu. Vidí v něm statečného židovského válečného hrdinu. Tento obdiv se ještě prohloubí, když se West rozhodne poskládat » ... a dál?

Produkt Daniel Torday: Poslední let Poxl West

Daniel Torday: Poslední let Poxl West - parametry

Název produktu: Daniel Torday: Poslední let Poxl West
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 41 Kč
Maximální cena: 49 Kč
Ušetríte až: 8 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Poslední let Poxla Westa - Daniel Torday. Poxl West unikl nacistům, když obsazovali Československo. Znovu se zjejich spárů vymanil vHolandsku. Pomáhal zachraňovat Londýňany ztrosek po náletech během bleskové války. Podmanil si nejednu neodolatelnou anekonvenční krásku. Jako pilot RAF ze svého bombardéru dštil oheň asíru na Německo. Poxl West je ztělesněním mužnosti ajeho synovec, teenager Eli Goldstein, kněmu vzhlíží jako kidolu. Vidí vněm statečného židovského válečného hrdinu. Tento obdiv se ještě prohloubí, když se West rozhodne poskládat nejlepší historky ze svého života anapsat paměti. Eli se zatajeným dechem hltá každé vyprávění ostrýcových dobrodružstvích amilostných románcích. Po vydání sklidí tento memoár jménem Skylock velký úspěch aPoxl se vrámci jeho propagace vydává na cesty po světě. Zmizí tak ize života svého synovce, který je četbou strýcova opusu zcela pohlcen aještě více propadne fascinaci vším, co se jen trochu týká Poxla Westa. Čím hlouběji se ale Eli noří do Poxlovy minulosti, tím je mu jasnější, že život nebojácného superhrdiny měl také svou temnou stránku. Začíná chápat, že velkolepá dobrodružství ssebou nesla inepředstavitelné ztráty. Ztráty, zkterých se možná Poxl nikdy nezotavil. Pravda postupně vyplouvá na povrch aEli se musí smířit stím, že si příliš idealizoval nejen život ačiny svého hrdiny, ale také samotnou válku. Poslední let Poxla Westa, knižní prvotina Daniela Tordaye, mistrně splétá dohromady rozdílné pohledy na svět, které mají obě hlavní postavy – Poxl West aEli Goldstein. Hledá odpověď na otázku, co znamená být hrdinou ačlenem rodiny vdlouhém stínu války. Poslední let Poxla Westa - Daniel Torday od nakladatelství Omega v kategorii Beletrie | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.