MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Daniel Majling: Rudo

Knihy pro děti a mládež

Daniel Majling: Rudo

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788087260654

Rudo - Majling Daniel Vysoce zábavná kniha, jejíž nekorektní černý humor se pohybuje na škále od duchaplné woodyallenovské ironie až po absurditu a sarkasmus kultovního komiksu Red Meat. Jazyk existenciálně laděných kreslených povídek pracuje s ironií i nadsázkou a je zacílen na čtenáře s vyšším kulturním povědomím. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.97101
skladem

Jaké má kniha
Rudo
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Doporučujeme Daniel Majling: Rudo

Specifikace Daniel Majling: Rudo

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 295 Kč

Vysoce zábavná kniha, jejíž nekorektní černý humor se pohybuje na škále od duchaplné woodyallenovské ironie až po absurditu a sarkasmus kultovního komiksu Red Meat. ... a dál?

Produkt Daniel Majling: Rudo

Daniel Majling: Rudo - parametry

Název produktu: Daniel Majling: Rudo
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 295 Kč
Maximální cena: 356 Kč
Ušetríte až: 61 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Rudo - Majling Daniel Vysoce zábavná kniha, jejíž nekorektní černý humor se pohybuje na škále od duchaplné woodyallenovské ironie až po absurditu a sarkasmus kultovního komiksu Red Meat. Jazyk existenciálně laděných kreslených povídek pracuje s ironií i nadsázkou a je zacílen na čtenáře s vyšším kulturním povědomím. Hlavní postavou je třicetiletý stoik a sociopat Rudo, který většinu svého času tráví se svými třemi přáteli ze střední školy a hraním sól na imaginární kytaru. V jednotlivých příbězích hledá odpovědi na věčné otázky: Existuje bůh? K čemu je nám literatura? Jaký smysl má život? Co bude po smrti? Na rozdíl od svých vrstevníků nachází jasné a stručné odpovědi, které ho však deprimují ještě víc. z kategorie Knihy | Beletrie | Sci-fi, Fantasy a Komiksy | Komiksy od Labyrint naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Ševcovský tanec Domažlice sú pěkný městečko Hdyž sem bul hu Mandy Hdyž sem šel vod mjilý Postřekovo dlúhá ves Baborcká němkyně Nad dílama Zelený kúsky Já nevím Já se vdávat nebudu Ten tranovskyj mostek Mestlova polka II Do Klenčí je cesta Zelený hájové Co mi naši řeknou Haž puru z hospody Písničky o Domažlicích S Pánembohem... Hraje a zpívá Konrádyho dudácká muzika.


Recenze Daniel Majling: Rudo

Umoru87, 25. listopadu 2015Jedni z nejzábavnějších a nejošuntělejších hrdinů co znám; Rudo a jeho parta: Soetkin, Nela, Lama a docent estetiky a gambler Palacký. Takový Rychlý šípy po x letech a naruby. Daniel Majling alias Antifoglar:-)
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Daniel Majling: Rudo

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.