Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Daniel Kovář: Českobudějovicko

Knihy naučná literatura

Daniel Kovář: Českobudějovicko

Hodnocení: 1x
  • 4

Zmizelé Čechy-Českobudějovicko - Daniel Kovář, Další svazek edice Zmizelé Čechy je věnován regionu Českobudějovicka. Zavádí čtenáře do míst, která před více než sto lety popsal Leopold M. Zeithammer těmito slovy: "K severní straně nabývá pánev budějovická nemalého půvabu lesnatou krabatinou, táhnoucí se mezi ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Českobudějovicko
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Daniel Kovář: Českobudějovicko koupíte i tady

Specifikace Daniel Kovář: Českobudějovicko

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 201 Kč

Další svazek edice Zmizelé Čechy je věnován regionu Českobudějovicka. Zavádí čtenáře do míst, která před více než sto lety popsal Leopold M. Zeithammer těmito slovy: K severní straně nabývá pánev budě ... a dál?

Produkt Daniel Kovář: Českobudějovicko

Daniel Kovář: Českobudějovicko - parametry

Název produktu: Daniel Kovář: Českobudějovicko
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 201 Kč
Maximální cena: 289 Kč
Ušetríte až: 88 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zmizelé Čechy-Českobudějovicko - Daniel Kovář, Další svazek edice Zmizelé Čechy je věnován regionu Českobudějovicka. Zavádí čtenáře do míst, která před více než sto lety popsal Leopold M. Zeithammer těmito slovy: "K severní straně nabývá pánev budějovická nemalého půvabu lesnatou krabatinou, táhnoucí se mezi Hlubokou a Vltavotýnem… Podél Vltavy, která se vine zátočkami směrem od jihozápadu k severu od Boršova až po Zámostí, kde opouští planinu budějovickou, a podél Malše, směrem severním od Plava k Č. Budějovicům též četnými oklikami spěchající a zde do Vltavy se vlévající, prostírají se širokým lemem úrodné lučiny, jimž dodávají roztroušené skupiny stromoví zvláštního půvabu." Daniel Kovář (1975) je zaměstnancem Státního okresního archivu České Budějovice. Zabývá se minulostí rodného města i širšího Českobudějovicka, zejména pak historickou topografií. Regionálním dějinám věnoval asi čtyři desítky publikací a něco málo přes tři sta článků. V edici Zmizelé Čechy vydal knihy České Budějovice I. a II. díl. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Historie a military | Dějiny/Historie | Edice "Zmizelá..." | Zmizelé Čechy od PASEKA naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Nakladatelství Paseka vydalo v roce 2006 v edici Zmizelé Čechy dva svazky věnované Českým Budějovicím. Nový svazek je věnován regionu Českobudějovicka, který zhruba zahrnuje území politického okresu České Budějovice, existujícího ve druhé polovině 19. a v první půli 20. století. Skládal se ze čtyř soudních okresů – budějovického, hlubockého, lišovského a trhovosvinenského, tvořících určité tradiční spádové oblasti. Jeho rozsah byl zhruba respektován i při sestavování publikace Českobudějovicko. Zmizelé Čechy - Českobudějovicko - Daniel Kovář od authora Daniel Kovář a nakladatelství v kategorii Mapy a průvodci za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.