Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Daniel Coyle: Tajemství talentu

Knihy naučná literatura

Daniel Coyle: Tajemství talentu

Hodnocení: 1x
  • 4

Jaké je tajemství talentu? Jak ho můžeme odhalit? Daniel Coyle v tomto průkopnickém díle seznamuje rodiče, učitele, kouče, obchodníky – a všechny ostatní – s nástroji, které mohou využít, aby zvýšili potenciál v sobě i druhých. Ať už jste trenérem fotbalu nebo učíte děti hrát na klavír, píšete romány nebo se snažíte ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Tajemství talentu
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Daniel Coyle: Tajemství talentu koupíte i tady

Specifikace Daniel Coyle: Tajemství talentu

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 197 Kč

Jaké je tajemství talentu? Jak ho můžeme odhalit? Daniel Coyle v tomto průkopnickém díle seznamuje rodiče, učitele, kouče, obchodníky – a všechny ostatní – s nástroji, které mohou využít, aby zvýšili ... a dál?

Produkt Daniel Coyle: Tajemství talentu

Daniel Coyle: Tajemství talentu - parametry

Název produktu: Daniel Coyle: Tajemství talentu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 197 Kč
Maximální cena: 289 Kč
Ušetríte až: 92 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Jaké je tajemství talentu? Jak ho můžeme odhalit? Daniel Coyle v tomto průkopnickém díle seznamuje rodiče, učitele, kouče, obchodníky – a všechny ostatní – s nástroji, které mohou využít, aby zvýšili potenciál v sobě i druhých. Ať už jste trenérem fotbalu nebo učíte děti hrát na klavír, píšete romány nebo se snažíte zlepšit odpal při golfu, tato převratná kniha vám ukáže, jak pěstovat talent tím, že začnete využívat nově objevený mechanismus v mozku. Coyle odhaluje tři klíčové elementy, které vám umožní rozvíjet dary přírody a vyladit vaše vystoupení na poli sportu, umění, hudby, matematiky nebo čehokoliv jiného. Hluboká praxe – každý ví, že klíčem k úspěchu je praxe, co však všichni neví, je, že určité druhy praxe mohou zvýšit dovednosti až desetkrát rychleji než konvenční praxe. Zapalování – všichni potřebujeme nějakou motivaci, abychom mohli začít. Co však odděluje od zbytku smečky opravdu úspěšné lidi? Vyšší úroveň oddanosti – nazvěme to vášeň –, která vznikla mimo naše nejhlubší podvědomé touhy a byla vyvolána určitými prvotními podněty. Pochopení, jak tyto signály pracují, vám může pomoci zažehnout vášeň a urychlit rozvoj dovedností. Mistr koučování – jaká jsou tajemství nejefektivnějších učitelů, školitelů a trenérů na světě? Objevte ctnosti, které umožňují zažehnout tyto „našeptávače talentu“, inspirovat hlubokou praxi a dostat ze studentů to nejlepší. Tyto tři prvky spolupracují v mozku a tvoří myelin, mikroskopickou nervovou látku, která zrychluje a zpřesňuje pohyby a myšlenky. Vědci zjistili, že myelin může být svatý grál: základ všech forem velikosti, od Michelangela až po Michaela Jordana. Dobrou zprávou je, že hladina myelinu není při narození pevně daná, ale naopak roste – a jako něco, co roste, může být myelin kultivovaný a vyživovaný. Tato kniha je kombinací objevné analýzy a ukázkových příkladů obyčejných lidí, kteří mají dosáhnout velikosti. Nebude pouze měnit způsob vnímání talentu, ale vybaví vás schopnostmi nutnými k dosažení vlastního nejvyššího potenciálu. Tajemství talentu - Daniel Coyle. Tajemství talentu – kniha, která objasňuje, jak talent roste v mozku a jak si ho můžete vypěstovat více. Talent je možné vypěstovat! V čem spočívá tajemství talentu? Jak ho rozluštit? Novinář Daniel Coyle v této průlomové publikaci nabízí rodičům, učitelům, trenérům, podnikatelům a všem ostatním nástroje, s jejichž pomocí mohou plně rozvinout svůj potenciál i potenciál osob ve svém okolí. Ať už trénujete fotbal, nebo učíte děti hrát na klavír, píšete romány, nebo se snažíte zlepšit svůj golfový úder, tato kniha vám ukáže, jak vypěstovat svůj talent pomocí využití nově objevených mechanismů fungování mozku. Klíčové prvky talentu Daniel Coyle ve své práci vychází z nejnovějších poznatků z oblasti neurologie a z vlastních zkušeností, které nastřádal během návštěv devíti světových líhní talentů – od baseballových hřišť v Karibiku až po akademii vážné hudby na severu státu New York. Jmenuje tři klíčové prvky, které vám pomohou rozvinout vaše


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.