Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Dana Massowová: Hieronymus Lorm - Muž, jenž otevřel hluchoslepým svět

Knihy

Dana Massowová: Hieronymus Lorm - Muž, jenž otevřel hluchoslepým svět cena od 0 Kč

Dana Massowová: Hieronymus Lorm - Muž, jenž otevřel hluchoslepým svět

Hodnocení: 0x
  • 4

Publikace popisuje životní osudy hluchoslepého básníka, romanopisce, novináře a filozofa Hieronyma Lorma (1821–1902) – rodáka z mikulovské židovské čtvrti. Lorm je pro současný svět však především autorem prstové dotykové abecedy pro hluchoslepé, jež se po něm také nazývá. Lorm sám je ovšem pro českého čtenáře dosud ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Dana Massowová: Hieronymus Lorm - Muž, jenž otevřel hluchoslepým svět - parametry

Název produktu: Dana Massowová: Hieronymus Lorm - Muž, jenž otevřel hluchoslepým svět
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace popisuje životní osudy hluchoslepého básníka, romanopisce, novináře a filozofa Hieronyma Lorma (1821–1902) – rodáka z mikulovské židovské čtvrti. Lorm je pro současný svět však především autorem prstové dotykové abecedy pro hluchoslepé, jež se po něm také nazývá. Lorm sám je ovšem pro českého čtenáře dosud takřka neznámý, drobná publikace proto uvádí alespoň nejvýznamnější fakta z jeho pohnutého života a informace o jeho zásadních dílech. Obsahuje též několik z němčiny přeložených Lormových básní a popisuje princip dotykové abecedy, jež je stále hluchoslepými používána. (muž, jenž otevřel hluchoslepým svět)


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.