Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Dana Kutálková: Budu správně mluvit - Chodíme na logopedii

Učebnice/Odborná literatura

Dana Kutálková: Budu správně mluvit - Chodíme na logopedii

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Chodíte s dítětem na logopedii? Pak je tento titul určen právě vám. Naučí vás pochopit nejen příčiny nejčastějších problémů s řečí, ale především principy metodických postupů, které se při odstraňování poruch výslovnosti, koktavosti, opožděného vývoje řeči, dysfázie, ale i dalších problémů používají. Díky této ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Budu správně mluvit - C..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Dana Kutálková: Budu správně mluvit - Chodíme na logopedii koupíte i tady

Specifikace Dana Kutálková: Budu správně mluvit - Chodíme na logopedii

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 199 Kč

Přinášíme vám informace o logopedických poruchách a návod, kdy a kde hledat pomoc. Naučte se s námi postupy, kterými se jednotlivé poruchy odstraňují a které pomáhají většině dětí. ... a dál?

Produkt Dana Kutálková: Budu správně mluvit - Chodíme na logopedii

Dana Kutálková: Budu správně mluvit - Chodíme na logopedii - parametry

Název produktu: Dana Kutálková: Budu správně mluvit - Chodíme na logopedii
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 199 Kč
Maximální cena: 249 Kč
Ušetríte až: 50 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Chodíte s dítětem na logopedii? Pak je tento titul určen právě vám. Naučí vás pochopit nejen příčiny nejčastějších problémů s řečí, ale především principy metodických postupů, které se při odstraňování poruch výslovnosti, koktavosti, opožděného vývoje řeči, dysfázie, ale i dalších problémů používají. Díky této publikaci budou rodiče schopni klást na logopedii věcné dotazy a případně i argumentovat, pokud budou mít dojem, že by cosi mělo být jinak. Pomocí řady her, drobných cvičení a motivačních postupů se čtenáři naučí využívat jednotlivé etapy logopedické péče tak, aby neobtěžovala ani dospělé, ani děti, aby byla efektivní a vedla co nejrychleji k cíli, kterým je bezproblémový, kvalitní vývoj řeči. Knížka je také cenným zdrojem informací pro učitelky mateřských i základních škol a inspirací pro logopedické pracovníky. Z obsahu Úvod Díl první Příprava na logopedickou terapii Vývoj řeči Základní podmínky anatomicko-fyziologické Dýchání Tvorba hlasu Artikulace Smyslové vnímání Centrální nervový systém (CNS) Motorika a pohybová koordinace Nejčastější příčiny poruch řeči Prostředí - zdroj informací Receptory - příjemci informací Dostředivé nervové dráhy a korové funkce Odstředivé nervové dráhy Efektor Reakce okolí na odpověď Civilizační vlivy Nedodržování rolí a řádu v rodině, nedůslednost ve výchově Nadbytek podnětů zvukových Nadbytek podnětů slovních Nedostatek podnětů slovních Nadbytek podnětů zrakových Nároky nepřiměřené věku a schopnostem Nedostatek pohybu Co během vývoje řeči řešit a kdy Kde hledat pomoc Školství Mateřská škola Speciální mateřské školy Pedagogicko-psychologické poradny (PPP), speciálně pedagogická centra (SPC) Základní školy Speciální základní školy Zdravotnictví Klinická logopedie Diagnostika Rodinná anamnéza Osobní anamnéza Diagnóza Příprava na reedukaci Vznik paměťové stopy Metoda malých kroků Vývojové etapy Začínáme cvičit Informace při zahájení logopedické péče Díl druhý Logopedická terapie Dyslalie Tři kroky k úspěchu při úpravě výslovnosti Bez základních schopností to nejde Motorika mluvidel Motorika mluvidel - artikulační cvičení Fonematický sluch Nácvik fonematického sluchu Začínáme cvičit hlásky Hláska a slabika Slova Když se dítě baví, učí se rychleji Začínáme používat nové hlásky v řeči Básničky Dějové obrázky, knížky, obrázkové materiály Cíl je už na dohled Poznámky k jednotlivým skupinám hlásek Samohlásky Tvoření samohlásek (I E A O U) Souhlásky Souhlásky PBM FV Souhlásky TDN CSZ ČŠŽ LRŘ Souhlásky ŤĎŇ J Souhlásky KG CH Souhláska H Letáky se slovy na procvičení hlásek Slova na procvičení hlásek CSZ Slova na procvičení skupiny ČŠŽ Diferenciace sykavek Slova na procvičení hlásky L Slova na nácvik hlásky R Slova na procvičení hlásky Ř Slova na procvičení hlásek Ť Ď Ň Slova na procvičení hlásky K Básničky Básničky na procvičení hlásek ČŠZ Básničky na procvičení hlásek CSZ Básničky na procvičení diferenciace sykavek CSZ - ČŠŽ Básničky na procvičení hlásky L Básničky na procvičení hlásky R Básničky na procvičení hlásky Ř


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.