Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Dana Dvořáčková-Malá, Jan Zelenka: Ženy a děti ve dvorské společnosti

Knihy naučná literatura

Dana Dvořáčková-Malá, Jan Zelenka: Ženy a děti ve dvorské společnosti

Hodnocení: 1x
  • 4

Ženy a děti ve dvorské společnosti - Dana Dvořáčková-Malá, Jan Zelenka, kolektiv autorů. Publikace Ženy a děti ve dvorské společnosti se věnuje opomíjenému tématu domácí historiografie. Doposud byla věnována pozornost spíše jen ženám a rodina jako základ společnosti včetně postavení dětí zůstávala poněkud v ústraní. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Dana Dvořáčková-Malá, Jan Zelenka: Ženy a děti ve dvorské společnosti koupíte i tady

Specifikace Dana Dvořáčková-Malá, Jan Zelenka: Ženy a děti ve dvorské společnosti

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 251 Kč

Publikace Ženy a děti ve dvorské společnosti se věnuje opomíjenému tématu domácí historiografie. Doposud byla věnována pozornost spíše jen ženám a rodina jako základ společnosti včetně postavení dětí zůstávala poněkud v ústraní. Cílem této kolektivní monografie je proto představit pestrost tématu i jeho rozsah v maximální možné šíři, a tím nastínit možnosti dalšího výzkumu. Kniha je rozdělena do čtyř kapitol, které na jednotlivých příkladech ilustrují postavení žen a dětí v rámci rodiny a dvorské společnosti. » ... a dál?

Produkt Dana Dvořáčková-Malá, Jan Zelenka: Ženy a děti ve dvorské společnosti

Dana Dvořáčková-Malá, Jan Zelenka: Ženy a děti ve dvorské společnosti - parametry

Název produktu: Dana Dvořáčková-Malá, Jan Zelenka: Ženy a děti ve dvorské společnosti
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 251 Kč
Maximální cena: 317 Kč
Ušetríte až: 66 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Ženy a děti ve dvorské společnosti - Dana Dvořáčková-Malá, Jan Zelenka, kolektiv autorů. Publikace Ženy a děti ve dvorské společnosti se věnuje opomíjenému tématu domácí historiografie. Doposud byla věnována pozornost spíše jen ženám a rodina jako základ společnosti včetně postavení dětí zůstávala poněkud v ústraní. Cílem této kolektivní monografie je proto představit pestrost tématu i jeho rozsah v maximální možné šíři, a tím nastínit možnosti dalšího výzkumu. Kniha je rozdělena do čtyř kapitol, které na jednotlivých příkladech ilustrují postavení žen a dětí v rámci rodiny a dvorské společnosti. Konkrétně v rovině názorů na výchovu, vzdělání, sňatkové aliance, manželský či vdovský stav, přičemž kniha místy záměrně překračuje dvorské prostředí a hledá paralely či kontinuitu v raném novověku. Ženy a děti ve dvorské společnosti - Dana Dvořáčková-Malá, Jan Zelenka, kolektiv autorů od nakladatelství v kategorii Historie a military | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.