MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy poezie » Srovnání cen Dan Jedlička: Sbohem malé nic

Knihy poezie

Dan Jedlička: Sbohem malé nic

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788087370131

Sbohem malé nic - Dan Jedlička Ať už jde o vzpomínky na dětství v normalizovaném Československu, ne vždy zapamatováníhodné dohry milostných peripetií či pokusy o únik ze vztahového stereotypu, druhá básnická sbírka Dana Jedličky toto vše zaznamenává citlivě, s nadhledem a postřehem ke všemu malému, co činí náš život ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.52222
skladem

Jaké má kniha
Sbohem malé nic
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Dan Jedlička: Sbohem malé nic

Specifikace Dan Jedlička: Sbohem malé nic

Kategorie Knihy poezie
Nejnižší cena 97 Kč

Ať už jde o vzpomínky na dětství v normalizovaném Československu, ne vždy zapamatováníhodné dohry milostných peripetií či pokusy o únik ze vztahového stereotypu, druhá básnická sbírka Dana Jedličky toto vše zaznamenává citlivě, s nadhledem a postřehem ke všemu malému, co činí náš život velkým. „Sbohem malé nic“ je výkazem zisků a ztrát středního věku; osobním dokumentem, který v životě možná nenachází hmatatelné důkazy nějakého „vyššího smyslu“, nerezignuje však na věci, které má cenu prožívat jako » ... a dál?

Produkt Dan Jedlička: Sbohem malé nic

Dan Jedlička: Sbohem malé nic - parametry

Název produktu: Dan Jedlička: Sbohem malé nic
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 97 Kč
Maximální cena: 133 Kč
Ušetríte až: 36 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Sbohem malé nic - Dan Jedlička Ať už jde o vzpomínky na dětství v normalizovaném Československu, ne vždy zapamatováníhodné dohry milostných peripetií či pokusy o únik ze vztahového stereotypu, druhá básnická sbírka Dana Jedličky toto vše zaznamenává citlivě, s nadhledem a postřehem ke všemu malému, co činí náš život velkým. „Sbohem malé nic“ je výkazem zisků a ztrát středního věku; osobním dokumentem, který v životě možná nenachází hmatatelné důkazy nějakého „vyššího smyslu“, nerezignuje však na věci, které má cenu prožívat jako podstatné. z kategorie Knihy | Beletrie | Poezie od Perplex naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! 1. Albion (intro) 2. I Know Where I Belong 3. Spanish Boots 4. Your Funeral, My Trial 5. Blues Deluxe 6. Pain And Sorrow 7. Happier Times 8. Steal Your Heart Away 9. Miss You, Hate You 10. The River 11. Burning Hell 12. Don`t Burn Down That Bridge 13. Story Of A Quarryman 14 Are You Experienced? 15. World’s End (Credits) Bonus Material No Man’s Land Part 1 (an exclusive look behind the scenes) The Making Of Tour De Force Part 1 All Access Pass: Borderline (Live In London Photo Collection)


Přidat recenzi pro Dan Jedlička: Sbohem malé nic

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.