Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Dalibor Velebil: Minerály Prahy

Knihy

Dalibor Velebil: Minerály Prahy

Hodnocení: 0x
  • 4

Autor : Dalibor Velebil, Území hlavního města Prahy se vyznačuje pestrými přírodními poměry, a to nejen pokud jde o živou přírodu, ale i po stránce geologické. Výskyty relativně výrazných ukázek minerálů v minulosti mnohokrát přitáhly pozornost profesionálních i amatérských mineralogů a sběratelů. Na území Prahy bylo ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.67

Jaké má kniha
Minerály Prahy
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Dalibor Velebil: Minerály Prahy koupíte i tady

Specifikace Dalibor Velebil: Minerály Prahy

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 266 Kč

Území hlavního města Prahy se vyznačuje pestrými přírodními poměry, a to nejen pokud jde o živou přírodu, ale i po stránce geologické. Výskyty relativně výrazných ukázek minerálů v minulosti mnohokrát přitáhly pozornost profesionálních i amatérských mineralogů a sběratelů. Na území Prahy bylo dosud nalezeno více než padesát druhů minerálů. Lokality nálezů jsou v této publikaci řazeny abecedně podle názvů jednotlivých městských čtvrtí. Kniha může sloužit i jako průvodce po netušených zákoutích pražské přírody a » ... a dál?

Produkt Dalibor Velebil: Minerály Prahy

Dalibor Velebil: Minerály Prahy - parametry

Název produktu: Dalibor Velebil: Minerály Prahy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 266 Kč
Maximální cena: 343 Kč
Ušetríte až: 77 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : Dalibor Velebil, Území hlavního města Prahy se vyznačuje pestrými přírodními poměry, a to nejen pokud jde o živou přírodu, ale i po stránce geologické. Výskyty relativně výrazných ukázek minerálů v minulosti mnohokrát přitáhly pozornost profesionálních i amatérských mineralogů a sběratelů. Na území Prahy bylo dosud nalezeno více než padesát druhů minerálů. Lokality nálezů jsou v této publikaci řazeny abecedně podle názvů jednotlivých městských čtvrtí. Kniha může sloužit i jako průvodce po netušených zákoutích pražské přírody a zavést návštěvníky do zajímavých míst, na která by se jinak nevydali.Druh sortimentu : Kniha, Minerály Prahy, Jazyk : Čeština, Počet stran : 152


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.