Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Dalibor Slivinský: Cesta ke královskému platu

Učebnice/Odborná literatura

Dalibor Slivinský: Cesta ke královskému platu

Hodnocení: 6x
  • 3.16667

Je člověk výrobkem? Na trhu práce ano. Text přirovnává člověka k výrobku se všemi atributy rozhodování kupujícího, to je zaměstnavatele, co koupí a kolik je za to ochoten zaplatit. Pobavíte se s příběhy z reálné praxe i s obrázky, které dokumentují vlastnosti každého z nás. Publikace je ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Cesta ke královskému pl..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Dalibor Slivinský: Cesta ke královskému platu koupíte i tady

Specifikace Dalibor Slivinský: Cesta ke královskému platu

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 128 Kč

Je člověk výrobkem? Na trhu práce ano. Text přirovnává člověka k výrobku se všemi atributy rozhodování kupujícího, to je zaměstnavatele, co koupí a kolik je za to ochoten zaplatit. Pobavíte se s příbě ... a dál?

Produkt Dalibor Slivinský: Cesta ke královskému platu

Dalibor Slivinský: Cesta ke královskému platu - parametry

Název produktu: Dalibor Slivinský: Cesta ke královskému platu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 128 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 71 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.17 bodů z 5
Počet hodnocení: 6 x
Hodnocení:
  • 3.16667
Podrobný popis:

Je člověk výrobkem? Na trhu práce ano. Text přirovnává člověka k výrobku se všemi atributy rozhodování kupujícího, to je zaměstnavatele, co koupí a kolik je za to ochoten zaplatit. Pobavíte se s příběhy z reálné praxe i s obrázky, které dokumentují vlastnosti každého z nás.

Publikace je určena všem lidem v produktivním věku, kteří chtějí najít lepší práci a nebo dosáhnout lepšího ohodnocení ve stávajícím zaměstnání. Kniha nabízí jednoduchý návod, jak se strukturovaně podívat na sebe sama jakožto na „jednotku na trhu práce“ a uvědomit si svoje klady, zápory, silné a slabé stránky a především ve finále šance na získání lepší práci / vyšší mzdu.

Inovátorským postupem je především to, že se jedná o přirovnání člověka na trhu práce k výrobku se všemi atributy rozhodování kupujícího, analogicky tedy zaměstnavatele, co koupí a kolik je za to ochoten zaplatit. Kapitoly jsou doplněny o příběhy z reálné praxe, dokumentující popsaný atribut rozhodovacího procesu při nákupu zboží a služeb. Publikace též „polidšťuje“ zaměstnavatele v očích zaměstnanců, a to velmi neagitačním způsobem, čistě apelem na selský rozum a vysvětlením principů fungování firem a úřadů. Tím, že je při čtení textu zaměstnanec mnohdy „posazen“ do role svého šéfa či majitele firmy, dovede lépe pochopit důvody jeho jednání a hlavně motivace kroků směrem ke svým podřízeným. Kniha tak směřuje k přemostění zákopů, které se v poslední době vykopávají prostřednictvím knih psaných proti majitelům firem a jejich „pohunkům“ ve vysokých funkcích, kteří jsou častování nevybíravými výrazy.

Publikace strhává roušku vysmívaného a „nemravného“ z věcí jako jsou materiální statky a peníze samotné. Snaží se tyto „přízemní“ hodnoty zbavit nálepky intelektuální nedůstojnosti a toho, o čem není dobré ve společnosti hovořit v pozitivních souvislostech či dokonce jako o svých přáních a cílech. Hlavním smyslem knihy je přimět zaměstnance, aby si uvědomili, že pouze za kvalitní práci může požadovat kvalitní odměnu a že i za tu je třeba bojovat, sama nepřijde. Tento banální postulát je v návalu slibů, které se na běžného člověka valí z mnoha ústředí politických stran, přehlížen a nebo dokonce zesměšňován.

Text se striktně vyhýbá cizím slovům, naopak se snaží velmi „přízemním“ způsobem a apelem na zdravý rozum zbavit čtenáře strachu z nepochopení sofistikovaných frází. Cílem je také tímto způsobem nechat čtenáře uvědomit si plytkost prezentací, kdy forma nahrazuje obsah, což je důležité vědět i při „prodeji sebe sama“ na trhu práce.

Publikace: Cesta ke královskému platu - Dalibor Slivinský. - jak získat královský plat ve svém zaměstnání?

- jak se prezentovat na trhu práce?

- jak bojovat sami za sebe a za kvalitní odměnu?

- inspirujte se příběhy a změňte své chování, královská odměna vás

nemine.

Autor dokáže ostrým marketingovým viděním popsat člověka jako

produkt a ukázat vše potřebné k dosažení cílů. Stejným dechem

upozorní na důležitost životního motoru a toho co m


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.