Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Dale Carnegie: Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důvěru

Knihy naučná literatura

Dale Carnegie: Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důvěru

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důvěru - Carnegie pro 21. století - Dale Carnegie. První díl nové edice. Exklusivní vydání v pevné vazbě s přebalem, aktualizované pro současnost, vhodné do každé knihovny, pro každého, kdo touží stát se lepším a úspěšnějším člověkem. ? Jak získat ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Jak rozvíjet vztahy s l..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Dale Carnegie: Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důvěru

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 254 Kč

První díl nové edice. Exklusivní vydání aktualizované pro současnost, vhodné do každé knihovny, pro každého, kdo touží stát se lepším a úspěšnějším člověkem. Jak získat nové přátele a udržet si přátelské vazby Jak ovlivnit lidi, se kterými přicházíme do styku, vytvořením prostředí spolupráce a kolegiality Jak u druhých vzbudit důvěru Jak rozpoznat a pochopit osobnostní typy lidí a tuto znalost využít při jednání s nimi Jak prodat své vlastní myšlenky, koncepty a návrhy v pracovním a osobním životě, při jednání s » ... a dál?

Produkt Dale Carnegie: Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důvěru

Dale Carnegie: Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důvěru - parametry

Název produktu: Dale Carnegie: Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důvěru
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 254 Kč
Maximální cena: 254 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důvěru - Carnegie pro 21. století - Dale Carnegie. První díl nové edice. Exklusivní vydání v pevné vazbě s přebalem, aktualizované pro současnost, vhodné do každé knihovny, pro každého, kdo touží stát se lepším a úspěšnějším člověkem. ? Jak získat nové přátele a udržet si přátelské vazby. ? Jak ovlivnit lidi, se kterými přicházíme do styku, vytvořením prostředí spolupráce a kolegiality. ? Jak u druhých vzbudit důvěru. ? Jak rozpoznat a pochopit osobnostní typy lidí a tuto znalost využít při jednání s nimi. ? Jak prodat své vlastní myšlenky, koncepty a návrhy v pracovním a osobním životě, při jednání s přáteli a při jednání s lidmi vůbec. ? Jak se chovat při jednání s komplikovanými lidmi a jak s nimi vyjít? ? Jak nesouhlasit přijatelným způsobem. ? Jak porozumět vlastním emocím a jak je zvládnout, jak pochopit emoce druhých. ? Jak se stát charismatickou osobností. Publikace: Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důvěru - Carnegie pro 21. století - Dale Carnegie. "Dale Carnegie nevyřešil žádné tajemství vesmíru. Ale dost možná, že víc než kdo jiný ze své generace pomohl bližním, aby spolu lépe vycházeli. A někdy se zdá, že právě tohle lidé potřebují nejvíce."


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.