MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Dalajlama XIV.: Cesta ke štěstí

Knihy naučná literatura

Dalajlama XIV.: Cesta ke štěstí

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788072057139

Největší duchovní světový vůdce se poprvé v životě spojil s psychiatrem, aby se s ním podělil o to, jak dosáhl své úžasné vyrovnanosti a jak my všichni můžeme nalézt stejný vnitřní klid. Dalajlama nám pomocí meditací, příběhů a setkání s buddhismem a psychologií ukazuje, jak den po dni bojovat s depresí, úzkostí, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.67477
skladem

Jaké má kniha
Cesta ke štěstí
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Doporučujeme Dalajlama XIV.: Cesta ke štěstí

Čerstvá hodnocení Dalajlama XIV.: Cesta ke štěstí

  • 3

těně92, 25. listopadu 2015

Tibetská moudrost sešněrovaná pro americko evropské smýšlení.


Specifikace Dalajlama XIV.: Cesta ke štěstí

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 243 Kč

Kniha – autor Jeho Svatost Dalajlama, 312 stran, česky, pevná s přebalem matná. Dalajlama pomocí meditací, příběhů a setkání s buddhismem a psychologií ukazuje, jak den po dni bojovat s depresí, úzkostí, hněvem, žárlivostí nebo jen obyčejnou špatnou náladou. ... a dál?

Produkt Dalajlama XIV.: Cesta ke štěstí

Dalajlama XIV.: Cesta ke štěstí - parametry

Název produktu: Dalajlama XIV.: Cesta ke štěstí
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 243 Kč
Maximální cena: 298 Kč
Ušetríte až: 55 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Největší duchovní světový vůdce se poprvé v životě spojil s psychiatrem, aby se s ním podělil o to, jak dosáhl své úžasné vyrovnanosti a jak my všichni můžeme nalézt stejný vnitřní klid. Dalajlama nám pomocí meditací, příběhů a setkání s buddhismem a psychologií ukazuje, jak den po dni bojovat s depresí, úzkostí, hněvem, žárlivostí nebo jen obyčejnou špatnou náladou. Diskutuje o vztazích, zdraví, rodině a práci, aby doložil, jak proplout náročnými životními překážkami a podržet si zdroj svého vnitřního štěstí. Kniha je založená na dvou a půl tisíci let buddhistických meditací a patřičné dávce zdravého rozumu a překračuje hranice tradic, aby pomohla čtenářům vyrovnat se s obtížemi, které jsou společné všem lidským bytostem. Jeho Svátost Dalajlama je díky mnohaletému rozjímání a meditacím vnitřně vyrovnaným člověkem. Jeho duševní poloha má základ ve více než dva tisíce let starých meditacích a z tohoto učení vychází i naše kniha. Je to soubor praktických meditací, vyprávění o budhismu a také zamyšlení nad některými palčivými otázkami, se kterými se člověk žijící v moderním světě potýká. Učení nabádá postavit se špatným náladám a ukazuje jak úspěšně krůček po krůčku bojovat s depresemi, hněvem, žárlivostí, zlobou a dalšími jedy, které otravují lidskou duši a brání jí být štastnou. Cesta ke štěstí - průvodce dobrým životem - Jeho Svatost Dalajlama Dalajlama pomocí meditací, příběhů a setkání s buddhismem a psychologií ukazuje, jak den po dni bojovat s depresí, úzkostí, hněvem, žárlivostí nebo jen obyčejnou špatnou náladou. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Společenské vědy | Náboženství od Alpha book naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Recenze Dalajlama XIV.: Cesta ke štěstí

těně92, 25. listopadu 2015Tibetská moudrost sešněrovaná pro americko evropské smýšlení.
Hodnocení:
  • 3
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Dalajlama XIV.: Cesta ke štěstí

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.