Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Dagmar Vránová, Dagmar Lužná: Makrobiotický léčebný talíř II.

Knihy naučná literatura

Dagmar Vránová, Dagmar Lužná: Makrobiotický léčebný talíř II.

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Titul knihy vybízí k přijetí zdravotních neduhů a k obecné samoléčbě ryze přírodní cestou, a sice činností lidstvem tolik oblíbenou - jídlem. Kniha nenahradí farmakologickou léčbu ani lékařskou odbornou péči, rady v ní obsažené však dokáží chronické potíže zmírnit, ustálit, podají pomocnou ruku a stanou se průvodcem ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86691
skladem

Jaké má kniha
Makrobiotický léčebný t..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Dagmar Vránová, Dagmar Lužná: Makrobiotický léčebný talíř II. koupíte i tady

Specifikace Dagmar Vránová, Dagmar Lužná: Makrobiotický léčebný talíř II.

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 141 Kč

Jak sám titul napovídá, i jídlem se dá léčit. Své o tom ví autorky Dagmar Lužná a Dagmar Vránová, které v tomto druhém díle úspěšné knihy přinášejí rady a informace, jak zmírnit či ustálit potíže při chorobách, jako jsou infarkt myokardu, srdeční arytmie a převodní poruchy, angina pectoris, ateroskleróza, centrální mozková příhoda, žilní onemocnění, kardiomyopatie, psoriasa a celiakie. Kniha Makrobiotický léčebný talíř 2 nenahradí léčbu léky ani odbornou lékařskou péči, dokáže však podat pomocnou ruku a » ... a dál?

Produkt Dagmar Vránová, Dagmar Lužná: Makrobiotický léčebný talíř II.

Dagmar Vránová, Dagmar Lužná: Makrobiotický léčebný talíř II. - parametry

Název produktu: Dagmar Vránová, Dagmar Lužná: Makrobiotický léčebný talíř II.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 141 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 58 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Titul knihy vybízí k přijetí zdravotních neduhů a k obecné samoléčbě ryze přírodní cestou, a sice činností lidstvem tolik oblíbenou - jídlem. Kniha nenahradí farmakologickou léčbu ani lékařskou odbornou péči, rady v ní obsažené však dokáží chronické potíže zmírnit, ustálit, podají pomocnou ruku a stanou se průvodcem při těchto nejčastějších potížích: infarkt myokardu, srdeční arytmie a převodní poruchy, angina pectoris, ateroskleróza, centrální mozková příhoda, žilní onemocnění (varixy, zánět žil), kardiomyopatie, psoriasa, celiakie. Publikace sestává ze dvou částí - odborné a praktické. V odborné části se čtenář seznámí se zdravotním problémem jako takovým, příznaky a doporučeními z pohledu lékaře, část praktická navrhne optimální způsob vaření a vhodné suroviny pro dané onemocnění a jeho léčbu, ale především se v ní čtenář seznámí s konkrétními recepty (na každý den v týdnu, od snídaně až po večeři). Kniha se snaží v základech obeznámit člověka s jeho zdravotním problémem a pomoci mu vymanit

se ze začarovaného kruhu nepříjemností a obtíží, jež zdravotní problém přináší. Publikace navazuje na I. díl. Makrobiotický léčebný talíř aneb nemoc není nepřítel II. předkládá čtenáři teorii, že každá nemoc je signálem, na nějž můžeme zareagovat vhodně zvolenou stravou. Autorky si nekladou za cíl nahradit lékaře a farmakologické prostředky léčby , rady v ní obsažené však mohou chronické potíže zmírnit, ustálit a podají pomocnou ruku při těchto nejčastějších obtížích: alergická rýma, atopický ekzém, vysoká hladina cholesterolu a tuků, vysoký krevní tlak, nízký krevní tlak, menstruační potíže, žlučníkové potíže, artróza, artritida a únava. Kniha Makrobiotický léčebný talíř aneb nemoc není nepřítel II. sestává ze dvou částí – odborné a praktické. V odborné části se čtenář seznámí se zdravotním problémem jako takovým, příznaky a doporučeními z pohledu lékaře, část praktická navrhne optimální způsob vaření a recepty pro dané onemocnění a jeho léčbu. Navazuje na Makrobiotický léčebný talíř I. Autor: Lužná Dagmar; Jak sám titul napovídá, i jídlem se dá léčit. Své o tom ví autorky Dagmar Lužná a Dagmar Vránová, které v tomto druhém díle úspěšné knihy přinášejí rady a informace, jak zmírnit či ustálit potíže při Recepty, které vám mohou pomoci při infarktu myokardu, poruchách srdečního rytmu a převodních poruchách, angině pectoris, ateroskleróze, cévních mozkových příhodách, lupénce, celiakii ad. Dagmar Lužná; Dagmar VránováANAG 2007Kniha, čeština, 344 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.