Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Dagmar Vránová, Dagmar Lužná: Makrobiotický léčebný talíř I.

Knihy

Dagmar Vránová, Dagmar Lužná: Makrobiotický léčebný talíř I.

Hodnocení: 1x
  • 4

Titul knihy vybízí k přijetí zdravotních neduhů a k obecné samoléčbě ryze přírodní cestou, a sice činností lidstvem tolik oblíbenou – jídlem. Kniha nenahradí farmakologickou léčbu ani lékařskou odbornou péči, rady v ní obsažené však dokáží chronické potíže zmírnit, ustálit, podají pomocnou ruku a stanou se průvodcem ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83914
skladem

Jaké má kniha
Makrobiotický léčebný t..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Dagmar Vránová, Dagmar Lužná: Makrobiotický léčebný talíř I.

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 296 Kč

Publikace: Makrobiotický léčebný talíř I. - Dagmar Lužná;Dagmar Vránová. Kniha nenahradí farmakologickou léčbu ani lékařskou odbornou péči, rady v ní obsažené však dokáží chronické potíže zmírnit, ustálit, podají pomocnou ruku a stanou se průvodcem při nejrůznějších potížích. Publikace: Makrobiotický léčebný talíř I. - Dagmar Lužná;Dagmar Vránová. ... a dál?

Produkt Dagmar Vránová, Dagmar Lužná: Makrobiotický léčebný talíř I.

Dagmar Vránová, Dagmar Lužná: Makrobiotický léčebný talíř I. - parametry

Název produktu: Dagmar Vránová, Dagmar Lužná: Makrobiotický léčebný talíř I.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 296 Kč
Maximální cena: 296 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Titul knihy vybízí k přijetí zdravotních neduhů a k obecné samoléčbě ryze přírodní cestou, a sice činností lidstvem tolik oblíbenou – jídlem. Kniha nenahradí farmakologickou léčbu ani lékařskou odbornou péči, rady v ní obsažené však dokáží chronické potíže zmírnit, ustálit, podají pomocnou ruku a stanou se průvodcem při těchto nejčastějších potížích: alergická rýma, atopický ekzém, vysoká hladina cholesterolu a tuků, vysoký krevní tlak, nízký krevní tlak, menstruační potíže, žlučníkové potíže, artróza, artritida a únava. Publikace sestává ze dvou částí – odborné a praktické. V odborné části se čtenář seznámí se zdravotním problémem jako takovým, příznaky a doporučeními z pohledu lékaře, část praktická navrhne optimální způsob vaření a vhodné suroviny pro dané onemocnění a jeho léčbu, ale především se v ní čtenář seznámí s konkrétními recepty (na každý den v týdnu, od snídaně až po večeři). Kniha se snaží v základech obeznámit člověka s jeho zdravotním problémem a pomoci mu vymanit se ze začarovaného kruhu nepříjemností a obtíží, jež zdravotní problém přináší. Makrobiotický léčebný talíř aneb nemoc není nepřítel I. předkládá čtenáři teorii, že každá nemoc je signálem, na nějž můžeme zareagovat vhodně zvolenou stravou. Autorky si nekladou za cíl nahradit lékaře a farmakologické prostředky léčby , rady v ní obsažené však mohou chronické potíže zmírnit, ustálit a podají pomocnou ruku při těchto nejčastějších obtížích: alergická rýma, atopický ekzém, vysoká hladina cholesterolu a tuků, vysoký krevní tlak, nízký krevní tlak, menstruační potíže, žlučníkové potíže, artróza


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.