Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Dagmar Chroboková: Angličtina 3 - Dagmar Chroboková

Knihy

Dagmar Chroboková: Angličtina 3 - Dagmar Chroboková

Hodnocení: 1x
  • 4

Řada učebnic anglického jazyka pro 1. stupeň ZŠ - Angličtina 1, 2, 3 zahrnuje vždy učebnici, metodickou příručku, zvukové CD, interaktivní verzi učebnice a obrázkový slovník ve formě trojice didaktických pexes. Můžete mít i výběr interaktivních cvičení na CD. Očekávané výstupy a obsah ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Dagmar Chroboková: Angličtina 3 - Dagmar Chroboková koupíte i tady

Specifikace Dagmar Chroboková: Angličtina 3 - Dagmar Chroboková

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 178 Kč

Vhodné i pro výuku dětí s vývojovými poruchami učení. Očekávané výstupy a obsah učiva řady učebnic odpovídají rámcově vzdělávacímu programu pro základní vzdělávání. Publikace odrážejí i bohaté didakti ... a dál?

Produkt Dagmar Chroboková: Angličtina 3 - Dagmar Chroboková

Dagmar Chroboková: Angličtina 3 - Dagmar Chroboková - parametry

Název produktu: Dagmar Chroboková: Angličtina 3 - Dagmar Chroboková
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 178 Kč
Maximální cena: 260 Kč
Ušetríte až: 82 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Řada učebnic anglického jazyka pro 1. stupeň ZŠ - Angličtina 1, 2, 3 zahrnuje vždy učebnici, metodickou příručku, zvukové CD, interaktivní verzi učebnice a obrázkový slovník ve formě trojice didaktických pexes. Můžete mít i výběr interaktivních cvičení na CD. Očekávané výstupy a obsah učiva řady učebnic odpovídají rámcově vzdělávacímu programu pro základní vzdělávání. Publikace odrážejí i bohaté didaktické zkušenosti autorky s výukou dětí s SPU, a zvládají je i slabší žáci. Záměrem učebnic Angličtina 1, 2, 3 je naučit děti komunikovat v cizím jazyce a pochopit základní zákonitosti a funkce cizího jazyka. Tohoto cíle by měli žáci i učitelé dosáhnout nenásilnou a zábavnou formou. Učivo je vždy řazeno do 10 kapitol, každému měsíci školního roku odpovídá jedna. Kapitola vždy obsahuje jednoduchý tematický celek, který je doplněn gramatickými jevy. Témata jsou volena přiměřeně věku dětí. Učebnice jsou koncipovány tak, aby si děti osvojily další konverzační okruhy a gramatické jevy. K většině tématických celků je přiřazena písnička nazpívaná dětským sborem Boni Pueri, která s daným tématem nějak souvisí. Učebnice slouží zároveň jako pracovní sešit, zpěvník i slovník. Barevné ilustrace jsou na úvodních dvojstranách kapitol, další ilustrace jsou černobílé, což dává prostor a možnost žákům, stát se spolutvůrcem vlastní učebnice. Knihy obsahují spoustu námětů na samostatnou práci žáků, procvičují gramatické jevy, vedou žáky ke vzájemné komunikaci. Knihy jsou doplněny soubory pexes s obrázkovými slovníky a metodickými příručkami, ve kterých najdete možnosti práce s jednotlivými cvičeními, návody na herní činnosti při výuce, testové materiály a návrhy na zpracování jednoduchých projektů.   Učebnice má schvalovací doložku MŠMT ČR.   měkká vazba, 136 stran formátu A4, ilustrováno Angličtina 3 - Dagmar Chroboková Cílem řady učebnic je umožnit žákům našeho jazykového prostředí snadný vstup do cizího jazyka a naučit je komunikovat v něm. Učebnice vycházejí ze zkušeností autorky s výukou dětí s SPU na 1. stupni ZŠ, ale jsou vhodné i pro žáky začátečníky. Slouží současně jako pracovní sešit, zpěvník i slovník. Veškeré dialogy a některá cvičení jsou namluvena rodilými mluvčími na CD. Ta dále obsahují všechny písničky (nazpívané chlapeckým sborem Boni pueri) a slovní zásobu. Knihy jsou doplněny metodickými příručkami, interaktivními cvičeními i obrázkovými slovníky. (určeno začátečníkům ml. šk. věku a dětem s poruchami učení) z kategorie Knihy | Učebnice | Cizí jazyky | Anglický jazyk | Učebnice pro ZŠ od TOBIÁŠ naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Je vhodná aj pre výučbu deťí so špecifickými poruchami učenia.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.