D-Link - DMC-1000
D-Link - DMC-1000

D-Link - DMC-1000

80% 1x
od 9 168 Kč
DMC-1000: Šasi s 16 sloty pro konvertory Toto šasi Vám poskytuje až 16 volných slotů, které mohou být volitelně osazeny nejrůznějšími DMC media konvertory.

Každý port přepínače pro kroucené páry může být samostatně přeměněn pomocí modulu konvertoru. V rámci šasi neexistuje žádné vzájemné spojení mezi konvertory a tak nedochází k žádným ztrátám šířky pásma. Tato modularita Vám skýtá možnost flexibilního přizpůsobení Vaší sítě novým podmínkám.…

Mercateo.cz Spolehlivý eshop
Doprava zdarma 13 dní
9 168 Kč Do eshopu

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: D-Link - DMC-1000
Výrobce: D-LINK
Minimální cena: 9 168 Kč
Maximální cena: 9 168 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4,00 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
4

Popis produktu

DMC-1000: Šasi s 16 sloty pro konvertory Toto šasi Vám poskytuje až 16 volných slotů, které mohou být volitelně osazeny nejrůznějšími DMC media konvertory.

Každý port přepínače pro kroucené páry může být samostatně přeměněn pomocí modulu konvertoru. V rámci šasi neexistuje žádné vzájemné spojení mezi konvertory a tak nedochází k žádným ztrátám šířky pásma. Tato modularita Vám skýtá možnost flexibilního přizpůsobení Vaší sítě novým podmínkám. Můžete začít pouze s jedním konvertorem a při rostoucí potřebě osazovat další sloty. Instalace konvertorů do DMC-1000 je obzvláště jednoduchá, zasunou se jednoduše do volného slotu, což může proběhnout i za provozu.

Prostřednictvím volitelného doplňkového modulu pro správu (DMC-1002) lze všechny konvertory v tomto šasi společně spravovat a kontrolovat přes jeden PC. Obtěžující změt kabelů vycházejících z různých zařízení, která musí být prostřednictvím konvertoru přizpůsobena různým kabelovým médií, zmizí. Všechny kabely se v DMC-1000, který lze instalovat do jednoho 19palcového regálu, setkávají organizovaně.

Přístroj umožňuje použít volitelný redundantní napájecí zdroj; při výpadku napájení se tento zdroj automaticky zapne a zabezpečuje tak stabilitu Vaší sítě.

Šasi poskytuje místo pro všechny Fast Ethernet a Gigabit Ethernet konvertory.

Vlastnosti produktu: - jednoduchá správa media konvertorů - poskytuje prostor až pro 16 konvertorů - volitelný modul správy pro SNMP - volitelný redundantní napájecí zdroj - výměna konvertorů a redundantního napájecího zdroje ze chodu - kompatibilní se všemi DMC konvertory - mnoho LED indikátorů stavu - montáž do regálu D-Link Chassis System for DMC Series Media Converters + dárek za 39,- KČ ZDARMA Toto šasi Vám poskytuje až 16 volných slotů, které mohou být volitelně osazeny nejrůznějšími DMC media konvertory. Každý port přepínače pro kroucené páry může být samostatně přeměněn pomocí modulu konvertoru. V rámci šasi neexistuje žádné vzájemné spojen D-Link Chassis System for DMC Series Media Converters ( DMC-1000 ) od výrobce D-Link v kategorii Sítě | Síťové adaptéry | Fiber adaptéry | Mediakonventory. Slevy, výhody a benefity k nákupu na Mironet.cz 16 Slot Chassis for DMC Series Media Converters* Chassis System with support for up to 16 DMC Series Media Converters* Redundant Power Supply option available* 19" Rackmount Installation D-Link DMC 1000 - Modulární expanzní báze

Recenze

Celkové hodnocení

0
0% 0x
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Přidejte svůj názor a pomozte tak ostatním s nakupováním

Přidat recenzi

Přidejte svůj názor

Ohodnoťte *
* Váš e-mail je potřeba pro ověření recenze