Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Cyril Drahý: Síla nevyřčených slov

Knihy naučná literatura

Cyril Drahý: Síla nevyřčených slov

Hodnocení: 1x
  • 4

Síla nevyřčených slov - Cyril Drahý,. Přirozeným jazykem jsme všichni už jednou mluvili. Proč zapomínáme mluvit přirozeně a schováváme se za slova? Slova mají jen takový význam, jaký jim dáme, a samotný jazyk se neustále vyvíjí. Tak proč si tedy vůbec myslíme, že jedno slovo bude vždy znamenat to samé? Záleží na tom, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Síla nevyřčených slov
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Cyril Drahý: Síla nevyřčených slov koupíte i tady

Specifikace Cyril Drahý: Síla nevyřčených slov

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 113 Kč

Přirozeným jazykem jsme všichni už jednou mluvili. Proč zapomínáme mluvit přirozeně a schováváme se za slova? Slova mají jen takový význam, jaký jim dáme, a samotný jazyk se neustále vyvíjí. Tak proč ... a dál?

Produkt Cyril Drahý: Síla nevyřčených slov

Cyril Drahý: Síla nevyřčených slov - parametry

Název produktu: Cyril Drahý: Síla nevyřčených slov
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 113 Kč
Maximální cena: 155 Kč
Ušetríte až: 42 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Síla nevyřčených slov - Cyril Drahý,. Přirozeným jazykem jsme všichni už jednou mluvili. Proč zapomínáme mluvit přirozeně a schováváme se za slova? Slova mají jen takový význam, jaký jim dáme, a samotný jazyk se neustále vyvíjí. Tak proč si tedy vůbec myslíme, že jedno slovo bude vždy znamenat to samé? Záleží na tom, kdo ho řekne, kdy ho řekne a v jakém prostředí, historickém období, v jaké konkrétní situaci a nepochybně také komu. Jazyk je nástroj a řeč pak jeho interpretací. Je to však nástroj, který mnohdy nevíme, jaké má účinky. Ty se totiž dynamicky mění. Ten, kdo umí jazyk obratně používat, dokáže téměř vše. Celý tento nástroj však stojí na základech, které jsme nevytvořili svým rozumem jako lidé. Už jako malý plod v matčině lůně každý z nás komunikoval se svou matkou a s okolním světem. Kniha, kterou právě držíš v ruce, pojednává právě o tomto jazyku, který používáme přirozeně. Je to řeč beze slov – řeč, kterou mluví každý z nás i když mlčí. Kniha pojednává o přirozeném vývoji mluvené řeči, gestikulaci, významu písma jako záznamu mluvené řeči i o interpretaci písma digitálními technologiemi. Pojednává o ubývání přirozené řeči, z toho vzešlého neporozumění mezi lidmi při nevhodně zvolených komunikačních kanálech a návratu k přirozené řeči jako k našemu základu komunikace. Síla nevyřčených slov - Cyril Drahý, od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.