Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Mapy, atlasy a průvodce » Srovnání cen Cykloráj Ralsko 1:36 000

Mapy, atlasy a průvodce

Cykloráj Ralsko 1:36 000

Hodnocení: 1x
  • 4

Detaily Mapy 1 : 36 000 od společnosti Geodezie On-Line jsem nepodrobnějšímy v naší nabídce. Podrobná mapa zobrazuje základní polohopisné a výškopisné informace např. silnice, zpevněné a nezpevněné cesty,železnici, sídla a jejich části včetně osad a samot, vodní plochy a toky, ostatní plochy (např. lesy, zahrady a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78889
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Cykloráj Ralsko 1:36 000

Kategorie Mapy, atlasy a průvodce
Nejnižší cena 139 Kč

Podrobná oboustranná cykloturistická mapa doplněná průvodcem obsahujícím popis 38 cyklovýletů, popisy turistických zajímavostí a stručnou historii oblasti.. - značené stezky pro pěší a cyklotrasy - naučné stezky - ubytovací kapacity, restaurace - turistické zajímavosti - vrstevnice po 10m V průvodci: - 20 celodenních a 18 půldenních cyklovýletů s popisem trasy - údaje o historii Ralska - obce zmizelé i probouzející se, obce zaniklé ( dostupné turist. trasami ), obce nedostupné turist. » ... a dál?

Produkt Cykloráj Ralsko 1:36 000

Cykloráj Ralsko 1:36 000 - parametry

Název produktu: Cykloráj Ralsko 1:36 000
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 139 Kč
Maximální cena: 139 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Detaily Mapy 1 : 36 000 od společnosti Geodezie On-Line jsem nepodrobnějšímy v naší nabídce. Podrobná mapa zobrazuje základní polohopisné a výškopisné informace např. silnice, zpevněné a nezpevněné cesty,železnici, sídla a jejich části včetně osad a samot, vodní plochy a toky, ostatní plochy (např. lesy, zahrady a sady, vinice, chmelnice), výškové kóty, vrstevnice po 10 m, ... Mapa dále obsahuje pásové a místní turistické značení, turistické směrovníky, kilometráž; cykloturistické trasy; naučné stezky; turistické lyžařské trasy, sjezdové tratě, lanovky a vleky; jezdecké trasy a samozřejmě zobrazuje pro turisty atraktivní místa - hrady a zámky, rozhledny a místa rozhledu, zříceniny a jiné památky, muzea a galerie, koupaliště, vybrané restaurace a ubytovací zařízení,... (cykloturistická mapa s průvodcem) Podrobná oboustranná cykloturistická mapa doplněná průvodcem obsahujícím popis 38 cyklovýletů, popisy turistických zajímavostí a stručnou historii oblasti.. - značené stezky pro pěší a cyklotrasy - naučné stezky - ubytovací kapacity, restaurace - turistické zajímavosti - vrstevnice po 10m V průvodci: - 20 celodenních a 18 půldenních cyklovýletů s popisem trasy - údaje o historii Ralska - obce zmizelé i probouzející se, obce zaniklé ( dostupné turist. trasami ), obce nedostupné turist. trasami. Publikace: CYKLORÁJ RALSKO 1:36000 - Geodézie On Line. CYKLORÁJ RALSKO Publikace: CYKLORÁJ RALSKO 1:36000 - Geodézie On Line.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.