Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen CVUT Praha Úvod do transmisní elektronové mikroskopie - Miroslav Karlík

Knihy

CVUT Praha Úvod do transmisní elektronové mikroskopie - Miroslav Karlík

Hodnocení: 1x
  • 4

V transmisní (prozařovací) elektronové mikroskopii (TEM), která se používá jak v materiálových, tak i v biologických laboratořích, došlo v posledních letech k výraznému pokroku. Byly vyvinuty nové experimentální techniky, jako jsou pozorování s atomovým rozlišením, elektronová holografie, elektronová tomografie, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? CVUT Praha Úvod do transmisní elektronové mikroskopie - Miroslav Karlík koupíte i tady

Specifikace CVUT Praha Úvod do transmisní elektronové mikroskopie - Miroslav Karlík

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 359 Kč

V transmisní (prozařovací) elektronové mikroskopii (TEM), která se používá jak v materiálových, tak i v biologických laboratořích, došlo v posledních letech k výraznému pokroku. Byly vyvinuty nové exp ... a dál?

Produkt CVUT Praha Úvod do transmisní elektronové mikroskopie - Miroslav Karlík

CVUT Praha Úvod do transmisní elektronové mikroskopie - Miroslav Karlík - parametry

Název produktu: CVUT Praha Úvod do transmisní elektronové mikroskopie - Miroslav Karlík
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 359 Kč
Maximální cena: 489 Kč
Ušetríte až: 130 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

V transmisní (prozařovací) elektronové mikroskopii (TEM), která se používá jak v materiálových, tak i v biologických laboratořích, došlo v posledních letech k výraznému pokroku. Byly vyvinuty nové experimentální techniky, jako jsou pozorování s atomovým rozlišením, elektronová holografie, elektronová tomografie, difrakce s rotujícím svazkem atd. Doslovným mezníkem pak bylo zkonstruování korektoru sférické vady, který umožnil zvýšit rozlišovací schopnost mikroskopů více než 2×, až na hodnotu 0,05 nm. Poslední české texty o TEM jsou více než 20 let staré, a tak se autor snaží tuto mezeru vyplnit. Kniha si klade za cíl přiblížit transmisní elektronovou mikroskopii studentům, doktorandům i odborným pracovníkům především v materiálovém výzkumu a usnadnit jim orientaci v tomto složitém oboru. Jedna z kapitol je však věnována i problematice pozorování a analýzy biologických preparátů. Studenti biologických oborů mohou využít i kapitoly popisující mikroskop, základy interakce elektronů s preparátem a metody lokální chemické analýzy. Text je doplněn řadou schémat a četnými mikrofotografiemi z archivu autora nebo od jeho českých i zahraničních kolegů. Výhodná nabídka Úvod do transmisní elektronové mikroskopie - Miroslav Karlík + poukázka na další nákup v hodnotě 150,- Kč při nákupu nad 950 Kč od CVUT Praha v kategorii knihy > | za cenu 489,00 Kč!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.