Curaprox CPS 24
Curaprox CPS 24

Curaprox CPS 24

80%
od 128 Kč
Curaprox Strong & Implant Refill Mezizubní kartáček 5 ks 2,0 - 4,4 mm, Nosíte rovnátka, implantáty nebo můstky? Tak právě pro vás tu jsou zesílené, delší a pevnější mezizubní kartáčky *Curaprox Strong & Implant Refill*. ### Jaké vlastnosti mají mezizubní kartáčky Curaprox? * plastový obal drátu pro ochranu titanových implantátů, * vyšší účinnost čištění, * zahnutý obloukovitý tvar. ### Použití: Nikdy nezavádějte kartáček do mezizubních…
Krasa.cz Spolehlivý eshop
Za dopravu 89 Kč Skladem
128 Kč Do eshopu

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Curaprox CPS 24
Výrobce: CURADEN
Minimální cena: 128 Kč
Maximální cena: 128 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4,00 bodů z 5
Hodnocení:
4

Popis produktu

Curaprox Strong & Implant Refill Mezizubní kartáček 5 ks 2,0 - 4,4 mm, Nosíte rovnátka, implantáty nebo můstky? Tak právě pro vás tu jsou zesílené, delší a pevnější mezizubní kartáčky *Curaprox Strong & Implant Refill*. ### Jaké vlastnosti mají mezizubní kartáčky Curaprox? * plastový obal drátu pro ochranu titanových implantátů, * vyšší účinnost čištění, * zahnutý obloukovitý tvar. ### Použití: Nikdy nezavádějte kartáček do mezizubních prostor silou. Jemně pohybujte dopředu a dozadu pro odstranění nečistot. Používejte každý den. Náhradní mezizubní kartáčky ideální pro čištění implantátů, rovnátek a můstků. VLASTNOSTI: - nepoškozuje zuby ani dásně, - prodloužená verze v jemné kvalitě s pevným středem, - extra malý a odolný drátek potažený plastem, - určen pro čištění mezizubních prostor, - vhodný pro lidi s implantáty, rovnátky a můstky, - pro čištění špatno dostupných míst, - určen pro čištění mezizubních prostor o průměru 2,0 - 4,4 mm. Kartáček opatrně vložte do mezery mezi zuby a pohybujte jím dopředu a dozadu. Po použití pečlivě opláchněte.

Curaprox CPS 24 Strong Implant mezizubní kartáčky 5 ks

Hlavní výhoda mezizubních kartáčků Curaprox CPS jsou jemné štětiny se schopností vyplnit kompletní interdentální prostor, čímž zajistí jeho kvalitní vyčištění. Tyto ultra jemné, ale také pevné mezizubní kartáčky perfektně padnou téměř do všech mezizubních prostor.

Náhradní mezizubní kartáčky ideální pro čištění implantátů, rovnátek a můstků. Mezizubní kartáčky Strong Implant jsou vhodné pro zvláštní nároky u implantátů a můstků, plastový potah drátků chrání povrch implantátů.

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Přidejte svůj názor a pomozte tak ostatním s nakupováním

Přidat recenzi

Přidejte svůj názor

Ohodnoťte *
* Váš e-mail je potřeba pro ověření recenze