Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen CUPRO Španělská slovesa nové vydání

Učebnice/Odborná literatura

CUPRO Španělská slovesa nové vydání

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Španělská slovesa - kolečko /nový - neuveden. Jazykové kolečko je oboustranné a přestavuje celkem 41 často používaných španělských sloves, která mají při časování nepravidelné tvary. Mezi těmito slovesy jsou také tři slovesa, která slouží jako vzor pro časování jednotlivých slovesných skupin ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83768
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace CUPRO Španělská slovesa nové vydání

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 51 Kč

Publikace: Španělská slovesa - kolečko /nový. Jazykové kolečko je oboustranné a přestavuje celkem 41 často používaných španělských sloves, která mají při časování nepravidelné tvary. Mezi těmito slovesy jsou také tři slovesa, která slouží jako vzor pro časování jednotlivých slovesných skupin (I.skupina-hablar, II.skupina-comer, III.skupina-vivir). U každého slovesa se nachází následující gramatické tvary - infinitiv, přítomný čas, minulý čas jednoduchý, imperfektum, budoucí čas, podmiňovací způsob jednoduchý, » ... a dál?

Produkt CUPRO Španělská slovesa nové vydání

CUPRO Španělská slovesa nové vydání - parametry

Název produktu: CUPRO Španělská slovesa nové vydání
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 51 Kč
Maximální cena: 60 Kč
Ušetríte až: 9 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Španělská slovesa - kolečko /nový - neuveden. Jazykové kolečko je oboustranné a přestavuje celkem 41 často používaných španělských sloves, která mají při časování nepravidelné tvary. Mezi těmito slovesy jsou také tři slovesa, která slouží jako vzor pro časování jednotlivých slovesných skupin (I.skupina-hablar, II.skupina-comer, III.skupina-vivir). U každého slovesa se nachází následující gramatické tvary - infinitiv, přítomný čas, minulý čas jednoduchý, imperfektum, budoucí čas, podmiňovací způsob jednoduchý, konjunktiv přítomný, gerundium jednoduché, příčestí minulé, konjunktiv imperfekta, jednoduchý konjunktiv budoucího času a rozkazovací způsob kladný. Část těchto tvarů najdete na jedné straně a zbytek na druhé straně kolečka. Na obou předních stranách se nachází jednoduché gramatické tabulky obsahující: Časování pomocných sloves estar, ser, haber. Časování sloves dle koncovek. Další příklady sloves s nepravidelným minulým příčestím. Přehled složených slovesných tvarů. Publikace: Španělská slovesa - kolečko /nový - neuveden. Španělská slovesa nové vydání


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.