Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Čti+ - Připoj se!

Knihy

Čti+ - Připoj se!

Hodnocení: 1x
  • 4

Slovník speciálně vytvořený pro žáky 1. stupně základní školy: * abecední, tematický a elektronický slovník, ilustrovaná příloha, hry a cvičení * nejčastěji užívaná slova * slovní zásoba českých i zahraničních učebnic angličtiny pro 1. stupeň základní školy * pro skupinovou a individuální práci ve škole, ale i k ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Čti+ - Připoj se!
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Čti+ - Připoj se! koupíte i tady

Specifikace Čti+ - Připoj se!

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 19 Kč

Náš svět je plný technologií, které nám pomáhají získat informace. Mobilní telefony, e-maily a internet spojují lidi po celém světě. To všechno nám umožňují digitální technologie. V knize Připoj se! s ... a dál?

Produkt Čti+ - Připoj se!

Čti+ - Připoj se! - parametry

Název produktu: Čti+ - Připoj se!
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 19 Kč
Maximální cena: 222 Kč
Ušetríte až: 203 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Slovník speciálně vytvořený pro žáky 1. stupně základní školy:

  • abecední, tematický a elektronický slovník, ilustrovaná příloha, hry a cvičení nejčastěji užívaná slova slovní zásoba českých i zahraničních učebnic angličtiny pro 1. stupeň základní školy pro skupinovou a individuální práci ve škole, ale i k procvičování a zábavě doma v souladu s požadavky nového školského zákona a rámcového vzdělávacího programu .

Slovník motivuje žáky a rozvíjí řečové dovednosti i zájem o jazyk:

  • výběr slov rozšiřuje a obohacuje slovní zásobu dětí daného věku umožňuje učení se slovíčkům ve slovních spojeních a větách – hesla jsou doplněna příkladovými větami, které děti běžně používají uvádí přepis výslovnosti podle mezinárodní fonetické abecedy je optimálním doplňkem ke všem učebnicím angličtiny určeným žákům 1. stupně ZŠ .

4 000 hesel, 3 500 příkladových vět, 800 obrázků a 33 zábavných jazykových her a cvičení:

  • abecední část zahrnující anglicko-český a česko-anglický heslář, tematická část a příloha heslář doplňují názorné fotografie a odkazy na tematické ilustrace příkladové věty s překlady v anglicko-české i česko-anglické části slovníku znázorňují použití jednotlivých hesel v praxi tematická část obsahuje 18 témat v podobě celostránkových ilustrací s anglickými a českými popisky ilustrovaná příloha seznamuje se zájmeny, číslovkami, časováním pravidelných sloves, s předložkami či s určováním času .

Elektronická verze na CD-ROMu:

  • CD-ROM obsahuje překladový slovník, tematický slovník a jazykové hry nahrávky anglické výslovnosti v podání rodilých mluvčích snadné a rychlé vyhledávání gramatické vstupy a antonyma řada zábavných jazykových her a cvičení možnost využití i na interaktivní tabuli ve škole Připoj se (edice čti +). Náš svět je plný technologií, které nám pomáhají získat informace. Mobilní telefony, e-maily a internet spojují lidi po celém světě. To všechno nám umožňují digitální technologie. V knize Připoj se! se o této „digitální revoluci“ dočteš víc, od blogů až po chatování. Zjistíš také, jak internet používat bezpečně. Otevři knihu – a připoj se! Připoj se (edice čti +) od nakladatelství v kategorii Knihy | | Encyklopedie | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz

Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.