Srovnání cen » Auto-moto » Autobaterie » Nabíječky autobaterií » Srovnání cen CTEK MXS 7.0

Nabíječky autobaterií

CTEK MXS 7.0

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Základní parametry - napětí: 12 V; nabíjecí proud: 7 A; kapacita autobaterie: 14 - 150 Ah; udržovací nabíjení až do kapacity: 225 Ah; izolace (krytí): IP65 (prachotěsný a odolný stříkající vodě) ; Další specifikace - CTEK MXS 7.0Model pro náročné hobby i profi uživatele. Režim náhradního zdroje a rekondice. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? CTEK MXS 7.0 koupíte i tady

Specifikace CTEK MXS 7.0

Kategorie Nabíječky autobaterií
Výrobce CTEK
Nejnižší cena 2 849 Kč

Sofistikované nabíječky baterií od švédského výrobce CTEK ... a dál?

Produkt CTEK MXS 7.0

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


CTEK CT5 START/STOP

CTEK CT5 START/STOP

od 2 070 Kč

CTEK MXS 5.0 Polar

CTEK MXS 5.0 Polar

od 2 182 Kč

CTEK MXS 10

CTEK MXS 10

od 3 380 Kč

CTEK MXS 25

CTEK MXS 25

od 6 216 Kč

CTEK MXS 3.8 /12V

CTEK MXS 3.8 /12V

od 1 399 Kč

CTEK MXT 4.0

CTEK MXT 4.0

od 3 587 Kč

Novinky z okolí


CTEK CT5 START/STOP

CTEK CT5 START/STOP

od 2 070 Kč

CTEK CT5 POWERSPORT

CTEK CT5 POWERSPORT

od 1 739 Kč

CTEK MXS 10

CTEK MXS 10

od 3 380 Kč

CTEK LITHIUM XS

CTEK LITHIUM XS

od 2 490 Kč

CTEK CT5 TIME TO GO

CTEK CT5 TIME TO GO

od 2 196 Kč

CTEK MXS 7.0 - parametry

Název produktu: CTEK MXS 7.0
Výrobce: CTEK
Minimální cena: 2 849 Kč
Maximální cena: 3 563 Kč
Ušetríte až: 714 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Základní parametry - napětí: 12 V; nabíjecí proud: 7 A; kapacita autobaterie: 14 - 150 Ah; udržovací nabíjení až do kapacity: 225 Ah; izolace (krytí): IP65 (prachotěsný a odolný stříkající vodě) ; Další specifikace - CTEK MXS 7.0Model pro náročné hobby i profi uživatele. Režim náhradního zdroje a rekondice. Nové balení, nové návody, stejná spolehlivost jako předchozí model Mullti XS 7000. Kompaktní a výkonný, voděodolný, automatický 12V nabíječ. Je vhodný pro nabíjení a udržování všech dostupných druhů startovacích baterií včetně AGM a GELových v širokém rozmezí kapacit. Díky patentované technologii, osmifázovému nabíjecímu profilu a vyhlazení výstupního proudu zajišťuje maximální využití potenciálu baterií.Všechny typy olověných baterií lze nabíječi CTEK snadno a pohodlně analyzovat, nabíjet a libovolně dlouho udržovat. Nemálo prestižních světových výrobců aut (např. Porsche, Mercedes-Benz, Scania) a motocyklů (Harley-Davidson) nabíječe CTEK dodává jako originální příslušenství svých vozidel. Šíře využití nabíječů CTEK však sahá i do mnoha dalších oblastí, kde jsou využívány olověné baterie, jejichž kondici nelze jen tak nechat náhodě. Jejich použití umožňuje zásadním způsobem prodloužit životnost Vaší baterie a předejít jejímu náhlému selhání.Hlavní přednosti nabíječů CTEK:BEZPEČNOSTNeohrožují uživatele, citlivou elektroniku vozu ani bateriiJsou vybaveny ochranou proti jiskření, přepólování a zkratuNepodporují vývoj třaskavých plynů JEDNODUCHOSTSnadná obsluha a připojení k baterii s využitím dodávaného příslušenstvíZřetelná a jasná kontrola průběhu nabíjení uživatelemJednoduchá volba nabíjecího modu FLEXIBILITA A UŽITNÁ HODNOTASchváleny pro venkovní použitíVhodné pro všechny typy olověných akumulátorůVyhlazením nabíjecího proudu a důmyslným nabíjecím profilem prodlužují životnost akumulátorůDokážou oživit hluboce vybité, částečně sulfatované akumulátory CTEK Multi XS 7.0, CTK.MXS7.0, nabíječka pro autobaterie, 12V, 7A, 14-150Ah/250 Ah. Model pro náročné hobby i profi uživatele. Režim náhradního zdroje a rekondice. 5let záruka. Nové balení, nové návody, stejná spolehlivost jako předchozí model Mullti XS 7000. Kompaktní a výkonný, voděodolný, automatický 12V nabíječ. Je vhodný pro nabíjení a udržování všech dostupných druhů startovacích baterií včetně AGM a GELových v širokém rozmezí kapacit. Díky patentované technologii, osmifázovému nabíjecímu profilu a vyhlazení výstupního proudu zajišťuje maximální využití potenciálu baterií.

Nabíječka disponuje režimem Suply (Program napájení), který poskytuje energii v době mezi vyjmutím a opětovným připojením akumulátoru. Odpojením akumulátoru od vozidla riskujete ztrátu veškerého nastavení, včetně kódů alarmu, multimediálního systému a elektroniky, která řídí výkon vozidla.

Zároveň je nabíječka vybavena režimem Recond (Program regenrace), který napravuje rovnoměrnost hustoty elektr


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.