Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Craig Russell: Vraždy podle Grimmů

Próza - beletrie

Craig Russell: Vraždy podle Grimmů

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Vraždy podle Grimmů anglického bestselleristy Craiga Russela jsou po úspěšném thrilleru Krvavý orel druhým románem autorovy "fabelovské řady". Na pláži poblíž Hamburku leží mrtvá mladá dívka. V dlani svírá vzkaz: "Byla jsem pod zemí a teď nastal čas vrátit se domů." O čtyři dny později jsou na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Craig Russell: Vraždy podle Grimmů koupíte i tady

Specifikace Craig Russell: Vraždy podle Grimmů

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 218 Kč

Na pláži poblíž Hamburku leží mrtvá dívka. V dlani svírá vzkaz: "Byla jsem pod zemí a teď nastal čas vrátit se domů." O čtyři dny později jsou na lesní mýtině nalezeni bohatý podnikatel a jeho krásná milenka. V zaťatých prstech mají papírky, kde je napsáno: "Jeníček" a "Mařenka". Detektiv Jan Fabel přichází na stopu sériového vraha, který má zvláštní zalíbení v pohádkách bratří Grimmů... ... a dál?

Produkt Craig Russell: Vraždy podle Grimmů

Craig Russell: Vraždy podle Grimmů - parametry

Název produktu: Craig Russell: Vraždy podle Grimmů
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 218 Kč
Maximální cena: 349 Kč
Ušetríte až: 131 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Vraždy podle Grimmů anglického bestselleristy Craiga Russela jsou po úspěšném thrilleru Krvavý orel druhým románem autorovy "fabelovské řady".

Na pláži poblíž Hamburku leží mrtvá mladá dívka. V dlani svírá vzkaz: "Byla jsem pod zemí a teď nastal čas vrátit se domů." O čtyři dny později jsou na lesní mýtině nalezeni bohatý podnikatel a jeho krásná milenka. Mají podříznutá hrdla a v zaťatých prstech papírky, kde je úhledným písmem napsáno: "Jeníček" a "Mařenka". Zvláštní vraždy. Brutální a zdánlivě bez motivu. Detektiv Jan Fabel, šéf hamburské mordparty, jemuž v žilách koluje skotská krev, přichází na stopu sériového vraha, který má zvláštní zalíbení v pohádkách bratří Grimmů... Je jasné, že třemi mrtvými to nekončí. Ale kdo bude další na řadě? Fabelovi nezbývá než vrátit se do dětství a hledat klíč v pohádkových příbězích, tak prostých a přece děsivých.Fabel si prohlížel velkorysé prostranství parku před vchodem do budovy. O dvě stě metrů dál stál dočasný plot z plechových zátarasů pospojovaných oboustranně obleženou policejní páskou: z jedné strany policisty a z druhé zvětšujícím se davem.

"Vypadá to, jako by celý svět už věděl, koho zabili." Maria Kleeová dostihla Fabela na schodech. "Jistě co nevidět dorazí tisk a televize."

Fabel zamířil k travnaté ploše. K ochraně místa nálezu byl vztyčen bílý forenzní stan. Fabel s Mariou si obuli ochranné návleky, které jim podal jeden z techniků, odhrnuli závěs a vstoupili dovnitř. Holger Brauner se skláněl nad tělem. Vstal. Na trávě ležela nahá mladá žena, nohy měla u sebe a ruce zkřížené na prsou. Měla zlaté vlasy, rozčesané kolem hlavy do tvaru paprsků slunce. Fabel si všiml, že pramínek zářících vlasů byl pečlivě ustřižen a zanechal viditelnou mezeru. Krása ženina obličeje a souměrnost dokonalého těla byla i ve smrti neuvěřitelná. Měla zavřené oči, mezi dlaněmi a hrudí svírala rudou růži a pro celý svět vypadala, jako že spí. Fabel si ji prohlížel, tu dokonalou stavbu kostí a pleť: architektura, která se brzy zhroutí v prach. Ale pro tuto chvíli bledá smrt jen dodala její pleti porcelánovou bezchybnost.

"Myslím, že vás nemusím představovat," řekl Brauner a poklekl k tělu. Autor : Craig Russell, Detektivka s netypickým motivem, to jsou Vraždy podle Grimmů ,

druhá kniha s detektivem Janem Fabelem v hlavní roli. Craig

Russell je autorem několika bestsellerů, ve

své fabelovské řadě naplnil příběh tajemnem a ničivou hravostí. Bát jsme se naučili všichni v dětství. Někdo ze svých strachů nikdy

nevyroste a naopak musí strach vyvolávat a stále stupňovat. Stejně tak

si počíná masový vrah, který se jednoho dne objevil v Hamburku. První

obětí je mladá dívka na mořském břehu. Detektiv Jan Fabel nevidí

souvislost mezi podivným vzkazem v její dlani a pohádkou. To se osvětlí

až v případě druhé dvojité vraždy. Mrtvoly nalezené na vskutku

pohádkové mýtině v lese mají vrahem přidělená jména Jeníček a Mařenka.

Šéf hamburského oddělení vražd si je jistý, že pokud chce proniknout do

vrahova myšlení, musí se vrátit k pohád


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.