Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Craig Russell: Vraždy podle Grimmů

Próza - beletrie

Craig Russell: Vraždy podle Grimmů

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Vraždy podle Grimmů anglického bestselleristy Craiga Russela jsou po úspěšném thrilleru Krvavý orel druhým románem autorovy "fabelovské řady". Na pláži poblíž Hamburku leží mrtvá mladá dívka. V dlani svírá vzkaz: "Byla jsem pod zemí a teď nastal čas vrátit se domů." O čtyři dny později jsou na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Vraždy podle Grimmů
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Craig Russell: Vraždy podle Grimmů koupíte i tady

Specifikace Craig Russell: Vraždy podle Grimmů

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 224 Kč

Vraždy podle Grimmů anglického bestselleristy Craiga Russela jsou po úspěšném thrilleru Krvavý orel druhým románem autorovy "fabelovské řady". Na pláži poblíž Hamburku leží mrtvá mladá dívka. V dlan ... a dál?

Produkt Craig Russell: Vraždy podle Grimmů

Craig Russell: Vraždy podle Grimmů - parametry

Název produktu: Craig Russell: Vraždy podle Grimmů
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 224 Kč
Maximální cena: 349 Kč
Ušetríte až: 125 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Vraždy podle Grimmů anglického bestselleristy Craiga Russela jsou po úspěšném thrilleru Krvavý orel druhým románem autorovy "fabelovské řady".

Na pláži poblíž Hamburku leží mrtvá mladá dívka. V dlani svírá vzkaz: "Byla jsem pod zemí a teď nastal čas vrátit se domů." O čtyři dny později jsou na lesní mýtině nalezeni bohatý podnikatel a jeho krásná milenka. Mají podříznutá hrdla a v zaťatých prstech papírky, kde je úhledným písmem napsáno: "Jeníček" a "Mařenka". Zvláštní vraždy. Brutální a zdánlivě bez motivu. Detektiv Jan Fabel, šéf hamburské mordparty, jemuž v žilách koluje skotská krev, přichází na stopu sériového vraha, který má zvláštní zalíbení v pohádkách bratří Grimmů... Je jasné, že třemi mrtvými to nekončí. Ale kdo bude další na řadě? Fabelovi nezbývá než vrátit se do dětství a hledat klíč v pohádkových příbězích, tak prostých a přece děsivých.Fabel si prohlížel velkorysé prostranství parku před vchodem do budovy. O dvě stě metrů dál stál dočasný plot z plechových zátarasů pospojovaných oboustranně obleženou policejní páskou: z jedné strany policisty a z druhé zvětšujícím se davem.

"Vypadá to, jako by celý svět už věděl, koho zabili." Maria Kleeová dostihla Fabela na schodech. "Jistě co nevidět dorazí tisk a televize."

Fabel zamířil k travnaté ploše. K ochraně místa nálezu byl vztyčen bílý forenzní stan. Fabel s Mariou si obuli ochranné návleky, které jim podal jeden z techniků, odhrnuli závěs a vstoupili dovnitř. Holger Brauner se skláněl nad tělem. Vstal. Na trávě ležela nahá mladá žena, nohy měla u sebe a ruce zkřížené na prsou. Měla zlaté vlasy, rozčesané kolem hlavy do tvaru paprsků slunce. Fabel si všiml, že pramínek zářících vlasů byl pečlivě ustřižen a zanechal viditelnou mezeru. Krása ženina obličeje a souměrnost dokonalého těla byla i ve smrti neuvěřitelná. Měla zavřené oči, mezi dlaněmi a hrudí svírala rudou růži a pro celý svět vypadala, jako že spí. Fabel si ji prohlížel, tu dokonalou stavbu kostí a pleť: architektura, která se brzy zhroutí v prach. Ale pro tuto chvíli bledá smrt jen dodala její pleti porcelánovou bezchybnost.

"Myslím, že vás nemusím představovat," řekl Brauner a poklekl k tělu. Autor : Craig Russell, Detektivka s netypickým motivem, to jsou Vraždy podle Grimmů ,

druhá kniha s detektivem Janem Fabelem v hlavní roli. Craig

Russell je autorem několika bestsellerů, ve

své fabelovské řadě naplnil příběh tajemnem a ničivou hravostí. Bát jsme se naučili všichni v dětství. Někdo ze svých strachů nikdy

nevyroste a naopak musí strach vyvolávat a stále stupňovat. Stejně tak

si počíná masový vrah, který se jednoho dne objevil v Hamburku. První

obětí je mladá dívka na mořském břehu. Detektiv Jan Fabel nevidí

souvislost mezi podivným vzkazem v její dlani a pohádkou. To se osvětlí

až v případě druhé dvojité vraždy. Mrtvoly nalezené na vskutku

pohádkové mýtině v lese mají vrahem přidělená jména Jeníček a Mařenka.

Šéf hamburského oddělení vražd si je jistý, že pokud chce proniknout do

vrahova myšlení, musí se vrátit k pohád


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.