Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen CPress Jak jednat s různými typy lidí

Knihy

CPress Jak jednat s různými typy lidí

Hodnocení: 1x
  • 4

Příručka pro manažery i běžný život. Nedílnou součástí knihy je DVD, kde si můžete prohlédnout videa, naučit se rychle rozpoznat kategorie osobností a osvojit se techniku, jak na ně! Publikace je určena: pro obchodníky, které naučí, jak jednat s klientem nebo partnerem, aby dosáhli bezpečně svého cíle pro všechny, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.79072

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace CPress Jak jednat s různými typy lidí

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 434 Kč

Nedílnou součástí knihy je DVD, kde si můžete prohlédnout videa, naučit se rychle rozpoznat kategorie osobností a osvojit se techniku, jak na ně! Publikace je určena: pro obchodníky, které naučí, jak jednat s klientem nebo partnerem, aby dosáhli bezpečně svého cíle pro všechny, kteří řídí větší počet lidí, anebo s ním spolupracují a potřebují přesvědčit různé lidské charaktery V podrobném průvodci se dozvíte: proč je znalost různých lidských povah důležitá a kdy nám pomůže jaké jsou základní čtyři » ... a dál?

Produkt CPress Jak jednat s různými typy lidí

CPress Jak jednat s různými typy lidí - parametry

Název produktu: CPress Jak jednat s různými typy lidí
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 434 Kč
Maximální cena: 434 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Příručka pro manažery i běžný život. Nedílnou součástí knihy je DVD, kde si můžete prohlédnout videa, naučit se rychle rozpoznat kategorie osobností a osvojit se techniku, jak na ně! Publikace je určena: pro obchodníky, které naučí, jak jednat s klientem nebo partnerem, aby dosáhli bezpečně svého cíle pro všechny, kteří řídí větší počet lidí, anebo s ním spolupracují a potřebují přesvědčit různé lidské charaktery V podrobném průvodci se dozvíte: proč je znalost různých lidských povah důležitá a kdy nám pomůže jaké jsou základní čtyři osobnostní typy inspirované Thimothym Learym čím se vyznačuje Nedůvěřila, Mocislav Urputný, Jájaja Sebestředná i ostatní že existují rysy příznačné pro introverta a pro extroverta za jakých okolností využít tzv. pozitivní manažerské techniky ze kterých stylů jednání si můžete v různých situacích vybrat proč je důležité znát a správně odhadnout role lidí v týmu jak by mělo vypadat hodnocení pracovníků nakolik ovlivňují emoce lidskou povahu nakolik ovlivňují emoce lidskou povahu čím jsou charakterizovány osoby z hlediska asertivity jaké styly vedení známe, jaké rysy jsou pro ně typické jak nenásilně ovlivňovat a přesvědčovat se kterými pojmy souvisejícími s problematikou osobností se setkáme nejčastěji V každé kapitole naleznete mnoho příkladů ze života, za nimi řešení, jak s daným charakterem jednat. Objevíte i testy, jejichž prostřednictvím zjistíte, jak jste na tom vy. Přiložené DVD obsahuje video i fotografické ukázky různého chování. Projde s vámi jednotlivé charaktery i typické situace tak, abyste se v nich naučili bezpečně orientovat. Rychle rozpoznat, o jakou povahu se jedná, a obratem zvolit vhodnou vyjednávací taktiku. Dokážete tak svůj protějšek úspěšně přesvědčit! Autor: Černý Vojtěch; Kniha od uznávaného psychologa i autora populárních knih odkrývá roušku tajemství, pro jaké jednání se u různých lidí rozhodnout, abychom nakonec dosáhli přijatelného výsledku. Těžištěm jsou praktické ...


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.