Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen CPress Daňové zákony 2010

Učebnice/Odborná literatura

CPress Daňové zákony 2010 cena od 0 Kč

CPress Daňové zákony 2010

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Daňové zákony 2010 - Ivo Šulc;Zuzana Rylová;Zdeněk Krůček;Zlatuše Tunkrová. Už pošesté vám naše nakladatelství přináší Daňové zákony. Stejně jako pět předchozích vydání, také Daňové zákony 2010 jsou určeny pro všechny, kteří potřebují mít po ruce aktuální znění zákonů týkajících se daní k 1. lednu 2010. ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

CPress Daňové zákony 2010 - parametry

Název produktu: CPress Daňové zákony 2010
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Daňové zákony 2010 - Ivo Šulc;Zuzana Rylová;Zdeněk Krůček;Zlatuše Tunkrová. Už pošesté vám naše nakladatelství přináší Daňové zákony. Stejně jako pět předchozích vydání, také Daňové zákony 2010 jsou určeny pro všechny, kteří potřebují mít po ruce aktuální znění zákonů týkajících se daní k 1. lednu 2010. Publikaci tedy ocení především daňoví poradci, účetní a podnikatelé. Ani tentokrát nechybí přehledné komentáře důležitých změn, jež v zákonech nastaly. Čtyři erudovaní odborníci s dlouholetou praxí vám metodicky a jasně vysvětlí, jak změny uplatňovat v účetní praxi. Věříme, že i Daňové zákony 2010 budou pro vás užitečné a naleznete v nich vše, co potřebujete ke své činnosti. Publikace: Daňové zákony 2010 - Ivo Šulc;Zuzana Rylová;Zdeněk Krůček;Zlatuše Tunkrová. Víte, jaké změny v daňových zákonech na nás všechny čekají od 1. 1. 2010? Publikace Daňové zákony 2010 navazuje na osvědčených 5 předchozích vydání. Najdete v ní aktuální úplná znění daňových zákonů. Ty jsou v úvodu doplněny stručnými komentáři, které vám pomohou s orientací v provedených změnách. Knihu ocení především daňoví poradci, účetní a podnikatelé. Informace budou aktualizovány na http://knihy.cpress.cz/KE0593. s komentářem změn. Publikace Daňové zákony 2010 obsahují: daně z příjmu rezervy pro zjištění základu daně z příjmu daň z přidané hodnoty daň z nemovitosti daň dědická, daň darovací a daň z převodu nemovitosti daň silniční saně spotřební daň ze zemního plynu a některých dalších plynů daň z pevných paliv, daň z elektřiny správa daní a poplatků


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.