MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Ostatní z kategorie knihy » Srovnání cen Cosmopolis Čas vlků

Ostatní z kategorie knihy

Cosmopolis Čas vlků

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788027107827

Magdalena a Nils jsou sirotci. Pak se na ně usměje štěstí. Bohatý strýc jim po návratu z Ameriky odkáže celé své jmění. Nils a Magdalena tak začínají zcela nový život s nečekanými možnostmi. Záhy propukne 2. světová válka – nejkrvavější konflikt v lidských dějinách. Bohatí dědicové se plnou silou vrhají na pomoc potřebným. Dle starodávné legendy se v každém z nás utkávají dva vlci. Může ten dobrý zvítězit i v nejtemnějších časech? Otázku si klade Elisabet Nemertová v knize Čas vlků. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.96552
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme Cosmopolis Čas vlků

Nejlevnější nabídky

Specifikace Cosmopolis Čas vlků

Kategorie Ostatní z kategorie knihy
Nejnižší cena 89 Kč

Starodávná legenda praví, že v každém člověku žijí dva vlci a neustále bojují o tlukot srdce. Jeden z nich je strach a nenávist a ten druhý láska a důvěra. Který z vlků vyhraje? Ten, kterého živíme. ... a dál?

Produkt Cosmopolis Čas vlků

Cosmopolis Čas vlků - parametry

Název produktu: Cosmopolis Čas vlků
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 89 Kč
Maximální cena: 339 Kč
Ušetríte až: 250 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Čas vlků - Elisabet Nemertová Starodávná legenda praví, že v každém člověku žijí dva vlci a neustále bojují o tlukot srdce. Jeden z nich je strach a nenávist a ten druhý láska a důvěra. Který z vlků vyhraje? Ten, kterého živíme. Švédsko na samém počátku 2. světové války. Hlavními hrdiny příběhu jsou sirotci Magdalena a Nils, jejichž jediný příbuzný - strýc, který se vrátil z Ameriky - jim odkázal veškeré své bohatství. Díky nečekanému dědictví začínají nový život i slibnou kariéru, ale hrůzy počínající války pronikající z kontinentu je vedou k pomoci potřebným. Do příběhu vstupuje Carl-Magnus Rytterholm, obdivovatel nového hrdiny - Adolfa Hitlera. Ale po boku zla jako vždy kráčí láska. Při hledání tří zmizelých finských válečných dětí se osudově setkají Magdalena a Carl-Magnus a jejich odvaha a obětavost změní život nejen jim, ale i mnoha dalším lidem. Čas vlků je kniha o odvaze a lásce ve stínu války. O odvaze postavit se za to, v co v nitru věříme, za slabé a bezbranné, odvaze bránit právo na svobodu těla i ducha a neuposlechnout rozkazy. I nejčernější temnotou jasně prosvítá zářivé světlo lásky a naděje. A coby symbol boje dobra se zlem čtenáře celou knihou doprovázejí tři sněhobílí vlci. z kategorie Knihy | Beletrie | Historické romány od Cosmopolis naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Autor : Elisabeth Nemerová, Starodávná legenda praví, že v každém člověku žijí dva vlci a neustále bojují o tlukot srdce. Jeden z nich je strach a nenávist a ten druhý láska a důvěra. Který z vlků vyhraje? Ten, kterého živíme. Čas vlků je dramatický příběh o lásce, nenávisti a válce odehrávající se ve stínu druhé světové války. Čtenář sleduje především osudy lidí, kteří v sobě najdou sílu pomáhat uprchlíkům z válečných oblastí. Válečný konflikt se sice odehrává spíše v pozadí, přesto připomíná zásadní reálné zlomové okamžiky války, které celý příběh rámují. Druh sortimentu : Kniha, Čas vlků, Jazyk : Čeština, Počet stran : 360


Přidat recenzi pro Cosmopolis Čas vlků

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.