Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Homeopatika » Srovnání cen Coryzalia 40 tablet

Homeopatika

Coryzalia 40 tablet

Hodnocení: 6x
  • 3.66667

Homeopatický přípravek. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE CORYZALIA, obalené tablety homeopatický přípravek Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však CORYZALIA musíte užívat pečlivě podle ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83184
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Coryzalia 40 tablet koupíte i tady

Specifikace Coryzalia 40 tablet

Kategorie Homeopatika
Výrobce BOIRON
Nejnižší cena 109 Kč

Homeopatický přípravek. Čtěte pozorně příbalový leták. ... a dál?

Produkt Coryzalia 40 tablet

Coryzalia 40 tablet - parametry

Název produktu: Coryzalia 40 tablet
Výrobce: BOIRON
Minimální cena: 109 Kč
Maximální cena: 124 Kč
Ušetríte až: 15 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.67 bodů z 5
Počet hodnocení: 6 x
Hodnocení:
  • 3.66667
Podrobný popis:

Homeopatický přípravek. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE CORYZALIA, obalené tablety homeopatický přípravek Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však CORYZALIA musíte užívat pečlivě podle návodu, aby vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší, musíte se poradit s lékařem. Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. V příbalové informaci naleznete: Co je CORYZALIA a k čemu se používá. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete CORYZALIA užívat. Jak se CORYZALIA užívá. Možné nežádoucí účinky. Jak CORYZALIA uchovávat. Další informace. 1. CO JE CORYZALIA A K ČEMU SE POUŽÍVÁ CORYZALIA je homeopatický přípravek. Používejte ho podle rady odborníka na homeopatii. V případě výdeje bez lékařského předpisu přípravek používejte podle návodu k použití, který je uveden na obalu. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE CORYZALIA UŽÍVAT Neužívejte CORYZALIA Jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na léčivé látky nebo na kteroukoli další složku přípravku. Zvláštní opatrnosti při užití přípravku CORYZALIA je zapotřebí Pokud vám lékař řekl, že se u vás projevuje intolerance (nesnášenlivost) některých cukrů, kontaktujte ho předtím, než začnete tento přípravek užívat. Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte nebo jste užíval(a) v nedávné době, a to i o lécích, které jsou dostupné bez lékařského předpisu. Těhotenství a kojení Poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete užívat jakýkoli lék. Řízení dopravních prostředků a obsluha strojů CORYZALIA nemá žádný vliv na schopnost řídit nebo obsluhovat stroje. Důležité informace o některých složkách přípravku CORYZALIA Obsahuje sacharózu. 3. JAK SE CORYZALIA UŽÍVÁ Perorální podání. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Obvyklá dávka přípravku je: Děti a dospělí: 1 obalenou tabletu rozpustit v ústech každou hodinu. Interval prodlužovat v závislosti na zlepšení. Denní dávka nemá překročit 8 obalených tablet. 4. MOŽNÉ NEŽÁDOUCÍ ÚČINKY Podobně jako všechny léky může mít i CORYZALIA nežádoucí účinky, které se ale nemusí vyskytnout u každého. Žádné nežádoucí účinky se neočekávají. Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, sdělte to prosím svému lékaři nebo lékárníkovi. 5. JAK CORYZALIA UCHOVÁVAT Uchovávejte při teplotě do 25 °C v blistru v krabičce, aby byl přípravek chráněn před světlem a vlhkostí. Uc


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.