Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Corrado Augias: Tajemný Řím

Próza - beletrie

Corrado Augias: Tajemný Řím

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Tajemný Řím - Corrado Augias. Příběhy, místa a lidé jednoho hlavního města. Kniha obsahuje řadu portrétů Říma, z velké části dosud neznámých či překvapivých. Svižný styl vyprávění Corrada Augiase odlišuje tuto knihu od běžného průvodce. Před očima čtenáře plyne předkřesťanský Řím se svými úchvatnými ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Tajemný Řím
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Corrado Augias: Tajemný Řím koupíte i tady

Specifikace Corrado Augias: Tajemný Řím

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 126 Kč

Kniha obsahuje řadu portrétů Říma, z velké části dosud neznámých či překvapivých. Svižný styl vyprávění Corrada Augiase odlišuje tuto knihu od běžného průvodce. Před očima čtenáře plyne předkřesťansk ... a dál?

Produkt Corrado Augias: Tajemný Řím

Corrado Augias: Tajemný Řím - parametry

Název produktu: Corrado Augias: Tajemný Řím
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 126 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 73 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Tajemný Řím - Corrado Augias. Příběhy, místa a lidé jednoho hlavního města. Kniha obsahuje řadu portrétů Říma, z velké části dosud neznámých či překvapivých. Svižný styl vyprávění Corrada Augiase odlišuje tuto knihu od běžného průvodce. Před očima čtenáře plyne předkřesťanský Řím se svými úchvatnými bazilikami, Řím stovky umělců, kteří jej osídlili a vyobrazili, Řím tisíců kurtizán, které oživily noci tohoto města plného poutníků a vojáků, duchovních a dobrodruhů. Augias vychází z historie i z osobních zkušeností prožitých v klíčových momentech naší doby (od nacistické okupace po boom v šedesátých letech) a vytváří z této změti osob a událostí souhrnné vyprávění o rozporuplném městě, které je z jednoho úhlu pohledu metropolí, z jiného vesnicí, a kde každý lidský cit - odvaha i zbabělost, šlechetnost i liknavost, podnikavost i změkčilost - nalezl své představitele a místo pro svou inscenaci. Jestliže lidská historie je jen samé násilí a ryk, jak zdůrazňuje autor, pak "Řím byl v průběhu staletí zrcadlem této historie, v němž se s bolestivou věrností odrážel každičký detail včetně těch, od nichž bychom raději odvrátili zrak". Publikace: Tajemný Řím - Corrado Augias. Kniha obsahuje řadu portrétů Říma, z velké části dosud neznámých či překvapivých. Lze ji číst jako příručku, která vyobrazuje spoustu tamních působivých a neobyčejn&yac


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.