Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Mapy, atlasy a průvodce » Srovnání cen Corola Käther: Neapolský záliv - Neapol, Pompeje-Ischia-Capri

Mapy, atlasy a průvodce

Corola Käther: Neapolský záliv - Neapol, Pompeje-Ischia-Capri

Hodnocení: 1x
  • 4

Merian - Neapolský záliv - Neapol * Pompeje * Ischia * Capri - Carola Käther. Vítejte na pobřeží Neapolského zálivu. Najdete tu fascinující krajinu a slavné kulturní poklady, jež svou krásou a zajímavostí lákají návštěvníky už celá dlouhá staletí. Když budete za jasného počasí přistávat na neapolském letišti, otevře ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Neapolský záliv - Neapo..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Corola Käther: Neapolský záliv - Neapol, Pompeje-Ischia-Capri koupíte i tady

Specifikace Corola Käther: Neapolský záliv - Neapol, Pompeje-Ischia-Capri

Kategorie Mapy, atlasy a průvodce
Nejnižší cena 172 Kč

Vítejte na pobřeží Neapolského zálivu. Najdete tu fascinující krajinu a slavné kulturní poklady, jež svou krásou a zajímavostí lákají návštěvníky už celá dlouhá staletí. Když budete za jasného počasí přistávat na neapolském letišti, otevře se vám krátce před přistáním nádherný pohled: Za výběžkem Capo Posilippo a ostrovy Ischií a Procidou se rozevře ladný symetrický oblouk Neapolského zálivu. Podél pobřeží se prostírá téměř nekonečná, nedohledná šachovnice domů. Tuto mozaiku tvořenou převážně okrovými a červenými » ... a dál?

Produkt Corola Käther: Neapolský záliv - Neapol, Pompeje-Ischia-Capri

Corola Käther: Neapolský záliv - Neapol, Pompeje-Ischia-Capri - parametry

Název produktu: Corola Käther: Neapolský záliv - Neapol, Pompeje-Ischia-Capri
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 172 Kč
Maximální cena: 223 Kč
Ušetríte až: 51 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:
  • Merian - Neapolský záliv - Neapol
  • Pompeje
  • Ischia
  • Capri - Carola Käther. Vítejte na pobřeží Neapolského zálivu. Najdete tu fascinující krajinu a slavné kulturní poklady, jež svou krásou a zajímavostí lákají návštěvníky už celá dlouhá staletí. Když budete za jasného počasí přistávat na neapolském letišti, otevře se vám krátce před přistáním nádherný pohled: Za výběžkem Capo Posilippo a ostrovy Ischií a Procidou se rozevře ladný symetrický oblouk Neapolského zálivu. Podél pobřeží se prostírá téměř nekonečná, nedohledná šachovnice domů. Tuto mozaiku tvořenou převážně okrovými a červenými tóny jen tu a tam přeruší ojedinělá zelená skvrna a ovšem i četné kupole a věže kostelů. A nad celou scenérií kraluje nevypočitatelný Vesuv. Až se ocitnete na pevné zemi, zabloudí váš pohled podél Neapolského zálivu až k jižnímu horizontu, kde se dá tušit mondénní Capri a útesy u Sorrenta. Toto město svými nádhernými upravenými zahradami představuje „klasickou stranu“ stejnojmenného poloostrova. Tu druhou pak tvoří divoké romantické pobřeží kolem Amalfi. Zdejší příroda je jiného druhu než upravené zahrady: Najdete tu strmé rozeklané útesy čnící z tyrkysového, průzračného moře, tu a tam ukryté romantické zátoky, pastelově zbarvené domky přimknuté ke strmým skalním stěnám. Vůně divokých květin, aromatická macchie, hukot vln rozbíjejících se o útesy – to jsou dojmy, které vám dají zapomenout na starosti všedního středoevropského dne. Merian - Neapolský záliv - Neapol
  • Pompeje
  • Ischia
  • Capri - Carola Käther od nakladatelství v kategorii | | | Evropa | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz

Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.