Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen COPY GENERAL s.r.o. Pexeso OXFORD BOOKSHOP - Zahlen - Pomykač, J.

Knihy

COPY GENERAL s.r.o. Pexeso OXFORD BOOKSHOP - Zahlen - Pomykač, J.

Hodnocení: 1x
  • 4

Rust Oleum barva na vany a obklady je dvousložková epoxy-akrylová barva s vynikající přilnavostí na keramické a smaltované povrchy. Odolnost proti opotřebování a abrazi v prostředí s vysokou vlhkostí.Barva na vany a obklady je vhodná na ocelové, litinové, akrylové a sklolaminátové vany a keramická, ocelová a litinová ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.81579
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace COPY GENERAL s.r.o. Pexeso OXFORD BOOKSHOP - Zahlen - Pomykač, J.

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 8 Kč

Motouz Polypropylenový prům. 2 mm návin 124 m polypropylenový motouz - všestranně použitelný. ... a dál?

Produkt COPY GENERAL s.r.o. Pexeso OXFORD BOOKSHOP - Zahlen - Pomykač, J.

COPY GENERAL s.r.o. Pexeso OXFORD BOOKSHOP - Zahlen - Pomykač, J. - parametry

Název produktu: COPY GENERAL s.r.o. Pexeso OXFORD BOOKSHOP - Zahlen - Pomykač, J.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 8 Kč
Maximální cena: 954 Kč
Ušetríte až: 946 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Rust Oleum barva na vany a obklady je dvousložková epoxy-akrylová barva s vynikající přilnavostí na keramické a smaltované povrchy. Odolnost proti opotřebování a abrazi v prostředí s vysokou vlhkostí.Barva na vany a obklady je vhodná na ocelové, litinové, akrylové a sklolaminátové vany a keramická, ocelová a litinová umyvadla a výklenky. Tento produkt není vhodný k nátěrům pozinkovaného plechu nebo nedostatečně zabudovaných van, které se při zátěži prohýbají. Barvu není vhodné používat v místech vystavených extrémním teplotám (kryty kamen) a nebo v místech trvalého ponoru (vnitřní části záchodových mis, plavecké bazény, sauny). Poskytuje nejekonomičtější řešení v těchto případech:

na pevně zabudované vany (eliminuje vysoké náklady na rekonstrukci celé koupelny včetně obkladů),

na staré kvalitní vany,

na vany atypických rozměrů,

na vany poškozené agresivními čisticími prostředky,

na vany s rezavými skvrnami,

na vany s mírně poškozeným smaltem,

při požadavcích na změnu barvy vany nebo umyvadla v návaznosti na interiér koupelny a módní trendy,

při požadavcích na změnu vzhledu obkladů případně vytvoření jednolité hygienické plochy beze spár (eliminace tvorby plísní ve spárách obkladů),

na nátěr poškozených, poškrábaných nebo popraskaných obkladaček. PŘÍPRAVA PODKLADU:

Z van a umyvadel odšroubujte a vyjměte vrchní kovové části sifonů. Jakýkoliv prostor, který by mohl být barvou znečištěn, zalepte maskovací páskou. Vodovodní kohoutky překryjte plastovými sáčky tak, aby bylo vyloučeno odkapávání vody na nezaschlý nátěr.

Odstraňte z povrchu odlupující se zbytky starých barev, pokud byly v minulosti použity.

Z míst, která jsou poškozena, odstraňte snadno se odlupující smalt. Odstraňte veškerou korozi brusným papírem. Poškozená místa vytmelte s použitím dvousložkových brousitelných autoopravárenských tmelů. Po vytvrzení tmel přebruste dle návodu za sucha nebo za mokra, dokud nedosáhnete dokonalého povrchu.

Na odstranění plísní a zelených řas použijte některý z přípravků na odstraňování plísní (např. HG 186 Odstraňovač plísně). Vždy opláchněte vodou.

Povrch vydrhněte s pomocí kartáče a abrazivního čisticího prostředku na vany pro odstranění posledních zbytků mýdel, mastnoty a jiných znečištění.

Zdrsněte celý povrch vany přebroušením brusným papírem č. 400/600. Znovu opláchněte a ponechte uschnout alespoň 90 minut před nanášením barvy.

Těsně před aplikací barvy vytřete suchou utěrkou znovu všechen prach a nečistoty s povrchu vany. ZPŮSOB NANÁŠENÍ:

Rust Oleum před smícháním složek A (aktivátor) a B (báze) obsah každé plechovky důkladně promíchejte. Přilijte aktivátor (malá plechovka) do báze a promíchejte. V případě požadavku na barevný povrch přidejte univerzální koloranty v požadovaném odstínu a znovu promíchejte, dokud odstín není jednotný. Po promíchání lze produkt ihned nanášet.

V případě, že pro aplikaci není nutné použít celé množství barvy, smíchejte v oddělené nádobě pouze potřebné množství barvy a aktivátoru nutného pro nátěr dvou vrstev v poměru 1


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.