Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Cooper J. F.: Poslední Mohykán

Próza - beletrie

Cooper J. F.: Poslední Mohykán

Hodnocení: 1x
  • 4

Poslední mohykán - James Fenimore Cooper. V osmnáctém století o nadvládu nad severoamerickým kontinentem soupeřily koloniální velmoci Francie a Anglie. V tomto krutém boji vojska znepřátelených stran často využívaly schopností a znalostí indiánských kmenů a také zkušeností ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Cooper J. F.: Poslední Mohykán koupíte i tady

Specifikace Cooper J. F.: Poslední Mohykán

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 211 Kč

V osmnáctém století o nadvládu nad severoamerickým kontinentem soupeřily koloniální velmoci Francie a Anglie. V tomto krutém boji vojska znepřátelených stran často využívaly schopností a znalostí indiánských kmenů a také zkušeností bílých lovců a stopařů. Jeden z nich, zálesák Sokolí oko společně s Mohykány Čingačgúkem a jeho synem Unkasem, vyrazí na nebezpečnou výpravu, jejímž cílem je záchrana dcer britského plukovníka Munroa Poslední Mohykán je nejznámější a nejoblíbenější knihou amerického spisovatele J. F. » ... a dál?

Produkt Cooper J. F.: Poslední Mohykán

Cooper J. F.: Poslední Mohykán - parametry

Název produktu: Cooper J. F.: Poslední Mohykán
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 211 Kč
Maximální cena: 249 Kč
Ušetríte až: 38 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Poslední mohykán - James Fenimore Cooper. V osmnáctém století onadvládu nad severoamerickým kontinentem soupeřily koloniální velmoci Francie aAnglie. Vtomto krutém boji vojska znepřátelených stran často využívaly schopností aznalostí indiánských kmenů ataké zkušeností bílých lovců astopařů. Jeden znich, zálesák Sokolí oko společně sMohykány Čingačgúkem ajeho synem Unkasem, vyrazí na nebezpečnou výpravu, jejímž cílem je záchrana dcer britského plukovníka Munroa… Poslední Mohykán je nejznámější anejoblíbenější knihou amerického spisovatele J. F. Coopera. Fascinující příběh se dočkal iněkolika filmových adaptací, ale řada skvělých zápletek ascén zknihy se do jejich scénářů nedostala. Poslední mohykán - James Fenimore Cooper od nakladatelství Omega v kategorii Beletrie | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Publikace: Poslední Mohykán - James Fenimore Cooper. Poslední Mohykán, druhý, zcela samostatný díl slavné pentalogie o

zálesákovi Kožené punčoše, se odehrává v době bojů mezi Anglií a

Francií na americkém kontinentu. Cooper zde líčí osudy dcer

plukovníka Munroa, které se snaží dostat za svým otcem do pevnosti

William Henry. Stanou se však zajatkyněmi Indiána Maguy. Po jejich

stopách se vydají zálesák Sokolí oko a dva Mohykáni – Čingačgúk a

jeho syn Unkas, poslední svého rodu – aby obě dívky zachránili. Publikace: Poslední Mohykán - James Fenimore Cooper.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.