Continenta Chlebovka 40 cm
Continenta Chlebovka 40 cm

Continenta Chlebovka 40 cm

od 1 769 Kč
Vždy čerstvé pečivo, které pokaždé vytáhnete z kvalitního chlebníku Continenta o rozměru 40 cm, je snem každé hospodyňky či ostříleného kuchaře. Dokonalá cirkulace vzduchu díky odvětrávání. Při krájení pečiva se neobejde bez kvalitních kuchyňských nožů na pečivo, které díky svému specifickému ostří, pokaždé ukrojí perfektní plátek. Jedinečný design chlebníku Contínenta přidá do vaši kuchyně prvek luxusu, vám bude závidět každá návštěva. Svými…
Alza.cz
Za dopravu 59 Kč Skladem
1 769 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Continenta Chlebovka 40 cm
Výrobce: Continenta
Minimální cena: 1 769 Kč
Maximální cena: 1 769 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Vždy čerstvé pečivo, které pokaždé vytáhnete z kvalitního chlebníku Continenta o rozměru 40 cm, je snem každé hospodyňky či ostříleného kuchaře. Dokonalá cirkulace vzduchu díky odvětrávání. Při krájení pečiva se neobejde bez kvalitních kuchyňských nožů na pečivo, které díky svému specifickému ostří, pokaždé ukrojí perfektní plátek. Jedinečný design chlebníku Contínenta přidá do vaši kuchyně prvek luxusu, vám bude závidět každá návštěva. Svými rozměry 40 x 26 x 18,5 cm (d x š x v) skvěle zapadne na každou pracovní desku.

Zvolte lídra trhu s dřevěnými doplňky do kuchyně

Německo je známé disciplínou, pílí a extrémním perfekcionizmem, který předává do svých výrobků. I díky tomu vám značka Continenta přináší prvotřídní kvalitu používaných materiálů. Zaujme svým propracovaným vzhledem. Designéří firmy Continenta však mysleli i na budoucnost, a tak dodali chlebník nadčasový vzhled, který bude vaší kuchyni dominovat řadu let.

Strom, který už splnil svůj účel

Milujeme naši planetu a životní prostředí kolem nás. Gumovník, ze kterého je tento chlebník vyroben, už dávno splnil svůj účel. Nevysazujeme ho totiž jen proto, abychom ho, až vyroste, mohli pokácet a nadělat z něj prkénka. Celých třicet let svého pozemského života nám dává kaučuk a nyní, když už je starý a bez kaučuku, využiváme jeho dřevo na výrobu kuchyňských prkének a doplňků. Není to příklad dokonalé recyklace?

Kvality kaučukovníku jako kvalitní a stabilní dřeviny byly objeveny relativně nedávno. Hlavním důvodem k pěstování dřeviny Hevea nebyla těžba dřeva, ale získávání latexu z kůry stromů, který se následně využívá k výrobě kaučuku. Po 25-30 letech, kdy už nejsou ekonomicky efektivní pro získávání latexu, jsou stromy pokáceny a dále zpracovávány. Dříve byly stromy po pokácení páleny.

Další varianta chlebníku Continenta

Preferujete čisté linie? Čtyřicet centimetrů se vám nevejde na pracovní plochu? Máme pro vás alternativu. Podívejte se na Continenta - Chlebník 34 cm, uchovejte své pečivo stále čerstvé.

Continenta - Chlebník 34 cm

Kvalitní dřevo do vaší kuchyně

Pokud patříte k těm, kteří v kuchyni milují všestrannost, pak je tento chlebník určen právě po vás. Díky výklopné desce, získáte prkénko na krájení vašeho pečiva, které pohodlně naplátkujete kvalitními noži předních německých značek F. Dick, Zwilling nebo Wüsthof. Dřevo gumovníku má ideální řezné vlastnosti, vaše nože tak zůstanou déle ostré.

Chcete vyzkoušet pečení chleba? Máme pro vás recept, který zvládne i začátečník. Připravte si Focaccia - italský chléb, který si u vás doma zamilují.

Vaření je vaší vášní? Rádi se pochlubíte fotkou perfektně připraveného pokrmu na sociálních sítích? Dodejte vašim fotografiím nový rozměr. Kuchyňské doplňky Continenta jsou fotogenické a přirozeně podtrhnou šarm vašeho jídla. Navíc podpoříte dojem, že jste mistrem ve svém oboru a požíváte pouze kvalitní a ekologické výrobky.

Celá kolekce prk

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.