CONNECT IT Optical USB mouse modrá
CONNECT IT Optical USB mouse modrá

CONNECT IT Optical USB mouse modrá

80% 1x
od 119 Kč
Pokud hledáte vhodnou myš do kanceláře, drátová optická myš Connect IT CMO-1200 je ideálním řešením. Díky ergonomickému provedení se stane vaším nejlepším parťákem, díky kterému nepoznáte únavu ani po dlouhých hodinách práce. Myš je navíc dostupná v 5 různých barevných variantách, takže určitě vyberete tu nejlepší prívě pro Vás. Jednodušší to být nemůže Myš disponuje senzorem s rozlišením až 1000 DPI, který je vhodný téměřn na jakýkoliv povrch.…
Okay.cz Spolehlivý eshop
Doprava zdarma Skladem
119 Kč Do eshopu

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: CONNECT IT Optical USB mouse modrá
Výrobce: CONNECT IT
Minimální cena: 119 Kč
Maximální cena: 139 Kč
Ušetříte až: 20 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4,00 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
4

Popis produktu

Pokud hledáte vhodnou myš do kanceláře, drátová optická myš Connect IT CMO-1200 je ideálním řešením. Díky ergonomickému provedení se stane vaším nejlepším parťákem, díky kterému nepoznáte únavu ani po dlouhých hodinách práce. Myš je navíc dostupná v 5 různých barevných variantách, takže určitě vyberete tu nejlepší prívě pro Vás. Jednodušší to být nemůže Myš disponuje senzorem s rozlišením až 1000 DPI, který je vhodný téměřn na jakýkoliv povrch. Stačí myš zapojit do počítače pomocí USB a můžete pracovat. I když je myš drátová, díky délce kabelu až 180 cm nepocítíte žádné omození pohybu. Vybavena je dvěmi tlačítky a rolovacím kolečkem, které zároveň slouží jako prostřední tlačítko. Vlastnosti:

 • Rychlé a přesné snímání pohybu
 • Ergonomický tvar
 • 3 tlačítka včetně posuvného kolečka
 • Snadná instalace Plug & Play
Technická specifikace:
 • Rozlišení: 1000 DPI
 • Rozměry: 62 x 106 x 44 mm
 • Rozhraní: USB 1.1 a vyšší
 • Délka kabelu: 180 cm
 • Rozměry: 65 x 106 x 42 mm
 • Hmotnost: 103 g
 • Barva: modrá
Instalace: Zapněte PC Připojte zařízení do USB portu Vyčkejte na instalaci ovladačů Kompatibilita: Windows XP/Vista/7/8/10 Mac OS (funkce , které nejsou podporovány Mac OS, nemusí fungovat správně) Hledáte optickou myš pro svou kancelářskou práci a stále jste nenašli tu pravou? S kancelářskou myší Connect IT CMO-1200 nesáhnete vedle. Myš vám na první dobrou padne do ruky a zajistí vám pohodlí na dlouhé hodiny práce. Na nic nečekejte! Díky rychlému snímání pohybu a rozlišení - až 1000 dpi - nebudete nikdy dlouho čekat na odezvu. Na myši nenajdete žádné zbytečnosti, které by vám při běžné kancelářské činnosti mohly překážet. Ovládejte myš klasicky dvěma tlačítky a rolovacím kolečkem. Připojte ji.. Myš připojte k počítači skrze klasický USB konektor. Nemusíte ji dlouze instalovat, ani stahovat složité ovladače. Jen ji připojte do USB portu, vyčkejte na spárování a můžete hned začít se svou prací. Udělejte si na svém pracovním stole místo pro myš Connect IT CMO-1200 a budete mít ruku jako v bavlnce i po dlouhých hodinách práce. Vlastnosti: Rychlé a přesné snímání pohybu Ergonomický tvar 3 tlačítka včetně posuvného kolečka Technická specifikace: Rozlišení: 1000 DPI Rozměry: 62 × 106 × 44 mm Rozhraní: USB 1.1 a vyšší Snadná instalace Plug & Play Kompatibilita: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10 Délka kabelu: 180 cm Hmotnost: 103 g Barva: modrá Optická kancelářská myš<br> <br> <b>Vlastnosti:</b><br> Rychlé a přesné snímání pohybu<br> Ergonomický tvar<br> 3 tlačítka včetně posuvného kolečka<br> <br> Technická specifikace:<br> Rozlišení: 1000 DPI<br> Rozměry: 62 × 106 × 44 mm<br> Rozhraní:

Recenze

Celkové hodnocení

0
0% 0x
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Přidejte svůj názor a pomozte tak ostatním s nakupováním

Přidat recenzi

Přidejte svůj názor

Ohodnoťte *
* Váš e-mail je potřeba pro ověření recenze