Srovnání cen » Domácnost a kancelář » Kuchyňské spotřebiče » Kuchyňské roboty » Srovnání cen Concept RM 4421

Kuchyňské roboty

Concept RM 4421 cena od 0 Kč

Concept RM 4421

Hodnocení: 1x
  • 4

KUCHYNSKÝ, ROBOT . POPIS: . Planetá,rny systé,m mie&scaron,ania v eliptický,ch drá,hach a &scaron,peciá,lne tvarované, metly zaistí, dokonalé, premie&scaron,anie cesta bez zachytá,vaniu na ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Vždycky máte na vybranou

PHILCO PHSM 9000

PHILCO PHSM 9000

od 6 999 Kč

Sencor STM 3700WH

Sencor STM 3700WH

od 4 990 Kč

Bosch MUM48A1

Bosch MUM48A1

od 2 386 Kč

Sencor STM 40WH

Sencor STM 40WH

od 4 853 Kč

KENWOOD KM 287

KENWOOD KM 287

od 5 999 Kč

Bosch MUM 58720

Bosch MUM 58720

od 5 550 Kč

Concept RM 4421 - parametry

Název produktu: Concept RM 4421
Výrobce: CONCEPT
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

KUCHYNSKÝ, ROBOT . POPIS: . Planetárny systém miešania v eliptických dráhach a špeciálne tvarované metly zaistí dokonalé premiešanie cesta bez zachytávaniu na stenách nádoby. . Už nebudete musieť prerušovať prácu a stierať cesto zo stien. . Skvelá, špeciálne dizajnovaná baló,nová metla dokáže ušľahať štyri bielky do jednej minúty. . Príprava múčnikov tak zaberie podstatne menej času. . V teplovzdorné sklenenej nádobe mixéra mô,žete mixovať nielen bežné suroviny ako kokteily, zeleninu a ovocie, ale aj horúcej omáčky a polievky, takže ich nebudete musieť prelievať a chladiť a ušetríte tak veľa riadu. . Výkonný mlynček na mä,so s troma vymeniteľnými nástavcami umožňuje zomlieť až 3 kg mä,sa naraz, a to do šiestich minút. . Nemusíte si kupovať ďalší spotrebič a ušetríte miesto v kuchyni. . TECHNICKÉ, PARAMETRE: . Príkon: 650 W . Objem nerezovej nádoby: 4 l . Planetárny systém miešania . 6 rýchlostí + Pulse . Ľahké čistenie vrátane možnosti umývania určených častí v umývačke riadu . jednoduchá manipulácia . Farba: metalická biela + červená . Napä,tie: 220 - 240 V . PRÍ,SLU&Scaron,ENSTVO: . Hnetacie metla na kysnuté a tuhé cesta . A-metla na trené cestá a krémy . Baló,nová metla na bielky a šľahačku . Mlynček na mä,so s tromi výmennými nástavcami pre rô,znu hrubosť mletia . Mixér so sklenenou teplovzdornú nádobou o objeme 1,5 ls dokonale tesniacim vekom Kuchyňský robot RM4421 MOMENTO vám umožní strávit čas se svojí spokojenou rodinou u vynikajícího domácího moučníku. I babička vám ho pochválí… Užitné vlastnosti: Planetární systém míchání v eliptických drahách a speciálně tvarované metly zajistí dokonalé promíchání těsta bez ulpívání na stěnách nádoby. Už nebudete muset přerušovat práci a stírat těsto ze stěn. Skvělá, speciálně designovaná balonová metla dokáže ušlehat čtyři bílky do jedné minuty. Příprava moučníků tak zabere podstatně méně času. V teplovzdorné skleněné nádobě mixéru můžete mixovat nejen běžné suroviny jako koktejly, zeleninu a ovoce, ale i horké omáčky a polévky, takže je nebudete muset přelévat a chladit a ušetříte tak spoustu nádobí. Výkonný mlýnek na maso se třemi výměnnými nástavci umožňuje umlít až 3 kg masa najednou, a to do šesti minut. Nemusíte si pořizovat další spotřebič a ušetříte místo v kuchyni. Kuchyňský planetární robot RM4420: Technické parametry: Příkon: 650 W Objem nerezové nádoby: 4 l Planetární systém míchání 6 rychlostí + Pulse Snadné či


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.