Srovnání cen » Domácnost a kancelář » Kuchyňské spotřebiče » Srovnání cen Concept MM 4230

Kuchyňské spotřebiče

Concept MM 4230

Hodnocení: 1x
  • 4

MLYNČEK NA POTRAVINY . Ak si chcete pochutnať na skutočne skvelý,ch karbaná,tkoch, sekanej či hamburgeroch, je najlep&scaron,ie namlieť si mä,so doma. Jednou z najvä,č&scaron,í,ch predností, elektrické,ho mlynčeka je rý,chla ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.33
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Concept MM 4230

Kategorie Kuchyňské spotřebiče
Výrobce CONCEPT
Nejnižší cena 3 500 Kč

Kuchyňský mlýnek Concept Professional Multi je profesionálním pomocníkem, které zastane mletí masa, ale i strouhání tvrdého pečiva, zeleniny, plnění párků, jitrnic, vytvoří pyré k přípravě zdravých přesnídávek pro vaše děti, vyrobí tradiční tlačené cukroví atd. Díky velkému příkonu 800 W můžeme za hodinu umlít 86 kg masa. Součástí kuchyňského mlýnku Concept,Professional Multi jsou kovové děrované kotouče pro jemné (3 mm), střední (4,5 mm) a hrubé mletí (8 mm), ale i speciální nástavec pro » ... a dál?

Produkt Concept MM 4230

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Novinky z okolí


Concept PC 5060

Concept PC 5060

od 2 341 Kč

Concept LO 7045

Concept LO 7045

od 3 999 Kč

Concept SB3382

Concept SB3382

od 259 Kč

Concept PC 5060

Concept PC 5060

od 2 341 Kč

Concept LO 7045

Concept LO 7045

od 3 999 Kč

CONCEPT SR-3370

CONCEPT SR-3370

od 599 Kč

Concept MM 4230 - parametry

Název produktu: Concept MM 4230
Výrobce: CONCEPT
Minimální cena: 3 500 Kč
Maximální cena: 3 999 Kč
Ušetríte až: 499 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

MLYNČEK NA POTRAVINY . Ak si chcete pochutnať na skutočne skvelých karbanátkoch, sekanej či hamburgeroch, je najlepšie namlieť si mä,so doma. Jednou z najvä,čších predností elektrického mlynčeka je rýchla príprava. Za hodinu tak mô,žeme namlieť až 86 kg mä,sa. . POPIS: . . . kuchynský mlynček Concept Professional Multi je profesionálnym pomocníkom, ktorý zastúpi mletie mä,sa, ale i strúhanie tvrdého pečiva, zeleniny, plnenie párkov, jatrníc, vytvorí pyré na prípravu zdravých presnidávok pre vaše deti, vyrobí tradičné pretláčané cukrovinky atd. . vďaka veľkému príkonu 800 W mô,žeme za hodinu pomlieť 1,44 kg mä,sa. . súčasťou kuchynského mlynčeka Concept,Professional Multi sú kovové dierované kotúče na jemné (3 mm), stredné (4, 5 mm) a hrubé mletie (8 mm), ale i špeciálne štyri nástavce na plnenie tenkých i hrubších párkov či klobás. . navyše sú súčasťou 3 ks výmenných strúhadiel na zeleninu, orechy, pečivo a iné potraviny v malej sade a 3ks výmenných strúhadiel vo veľkej sade . v prípade, že dô,jde k zaseknutiu prístroja, mô,žeme použiť spä,tný chod (REVERSE) a pokračovať v práci. . nerezová miska na vkladanie potravín zaisťuje vä,čšiu plochu na odkladanie ešte nespracovaných potravín. . vďaka natláčadlu je práca s mlynčekom rýchla a bezpečná. . VLASTNOSTI: . použitie: mletie mä,sa, strúhanie pečiva, zeleniny, plnenie črievok, odšťavovanie, pretláčané cukrovinky . nerezový nô,ž . 3 ks výmenných kotúčov na jemné a hrubé mletie: 3 mm, 4,5 mm, 8 mm . 2 ks príslušenstva na plnenie črievok: jatrnice, párky atd. . 2 ks príslušenstvo na mä,sové guličky . 6 ks výmenných strúhadiel na zeleninu, pečivo atď. . rýchlosť mletia až 1,44kg / minútu . natláčadlo . nerezová miska na vkladanie potravín . spä,tný chod: REVERSE . miesto na uloženie prívodného kábla . dĺžka prívodného kábla: cm . rozmery: (š x v x h), výška s nástavcom: . farba: tmavo červená + nerez . príkon: 800 W Chcete-li si pochutnat na opravdu skvělých karbanátcích, sekané či hamburgerech, je nejlepší namlít si maso doma. Jednou z největších předností elektrického mlýnku je rychlá příprava. Za hodinu tak můžeme umlít až 86kg masa. Důvody, proč se rozhodnout právě pro kuchyňský mlýne


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.