Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen COMPUTER PRESS Řízení projektů v IT

Knihy

COMPUTER PRESS Řízení projektů v IT

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Každý vytvořený softwarový produkt, každý nasazený informační systém, každé rozšíření hardwarového vybavení, každá nově spuštěná webová stránka - to vše jsou příklady projektů ze světa informačních technologií. IT projektů existuje nekonečně dlouhá řada a pro úspěšné dokončení projektu musí jeho projektový manažer ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85607
doprava zdarma

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace COMPUTER PRESS Řízení projektů v IT

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 1 138 Kč

Každý vytvořený softwarový produkt, každý nasazený informační systém, každé rozšíření hardwarového vybavení, každá nově spuštěná webová stránka - to vše jsou příklady projektů ze světa informačních technologií. IT projektů existuje nekonečně dlouhá řada a pro úspěšné dokončení projektu musí jeho projektový manažer správně zvážit rozsah, potřebný čas a náklady, a mezi těmito často si konkurujícími cíli najít vhodnou rovnováhu. Kniha, kterou držíte v rukou, je nejproslulejším průvodcem po projektovém řízení a » ... a dál?

Produkt COMPUTER PRESS Řízení projektů v IT

COMPUTER PRESS Řízení projektů v IT - parametry

Název produktu: COMPUTER PRESS Řízení projektů v IT
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 1 138 Kč
Maximální cena: 1 138 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Každý vytvořený softwarový produkt, každý nasazený informační systém, každé rozšíření hardwarového vybavení, každá nově spuštěná webová stránka - to vše jsou příklady projektů ze světa informačních technologií. IT projektů existuje nekonečně dlouhá řada a pro úspěšné dokončení projektu musí jeho projektový manažer správně zvážit rozsah, potřebný čas a náklady, a mezi těmito často si konkurujícími cíli najít vhodnou rovnováhu. Kniha, kterou držíte v rukou, je nejproslulejším průvodcem po projektovém řízení a spojuje v sobě všech devět oblastí v řízení projektů:řízení integrace projektu,řízení rozsahu projektu, řízení času,řízení nákladů,řízení kvality,řízení lidských zdrojů,řízení komunikací,řízení rizik,řízení obstarávání. Každá z příslušných částí přitom popisuje všechny fáze, kterými každý projekt prochází:zahájení projektu, plánování projektu, výkon (realizace, provedení) projektu, sledování a kontrola stavu projektu,ukončení projektu. Kniha však není jen běžným průvodcem projektovým řízením:

unikátní je především aplikace všech poznatků a informací právě do světa informačních technologií. Kniha vychází z osvědčeného a populárního PMBOK Guide, který je dokonce americkým národním standardem, a definuje tak základní rámec pro řízení projektů v oboru informačních technologií. Text knihy byl však pečlivě lokalizován a přizpůsoben specifikům českého prostředí. Jeho odborné korektury se ujal Václav Pergl, šéf projektového řízení ve společnosti Kerio Technologies. Součástí knihy je také příloha, která vysvětluje používání aplikace Microsoft Project a díky níž si můžete ihned vyzkoušet všechny poznatky v praxi. Text knížky slučuje informace z teorie i praxe a předkládá jednotný, srozumitelný pohled na celou řadu základních myšlenek, dovedností, nástrojů a technik, spojených s řízením projektů v informačních technologiích. Řízení projektů v IT - Kathy Schwalbe od authora Kathy Schwalbe a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz 2007. Řízení projektů je jedním z nejdůležitějších


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.