MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Ostatní z kategorie knihy » Srovnání cen Computer Press Mistrovství v C++ - 3. aktualizované vydání

Ostatní z kategorie knihy

Computer Press Mistrovství v C++ - 3. aktualizované vydání

Hodnocení: 1x
  • 3.5
EAN: 9788025117491

Publikace: Mistrovství v C++ - Stephen Prata. C++ je stále jedním z nejdůležitějších a nejužívanějších objektových programovacích jazyků současnosti a jeho zvládnutí patří ke klíčovým dovednostem každého programátora. Význam objektových jazyků totiž rychle roste a mistrovské schopnosti v jazyce C++ se dají snadno ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.15239

Jaké má kniha
Mistrovství v C++
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Computer Press Mistrovství v C++ - 3. aktualizované vydání

Čerstvá hodnocení Computer Press Mistrovství v C++ - 3. aktualizované vydání

  • 5

Viki W., 25. listopadu 2015

Najlepsia knížka, ktora sa venuje programovaniu, aku poznam. Vsetko je do detailu vysvetlene - to je asi najvacsi plus. Navyse cesky preklad je kvalitny (co sa neda povedat u kazdej knihy pobneho zamerania).


Specifikace Computer Press Mistrovství v C++ - 3. aktualizované vydání

Kategorie Ostatní z kategorie knihy
Nejnižší cena 1 117 Kč

C++ je stále jedním z nejdůležitějších a nejužívanějších objektových programovacích jazyků současnosti a jeho zvládnutí patří ke klíčovým dovednostem každého programátora. Význam objektových jazyků totiž rychle roste a mistrovské schopnosti v jazyce .. ... a dál?

Produkt Computer Press Mistrovství v C++ - 3. aktualizované vydání

Computer Press Mistrovství v C++ - 3. aktualizované vydání - parametry

Název produktu: Computer Press Mistrovství v C++ - 3. aktualizované vydání
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 1 117 Kč
Maximální cena: 1 117 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Mistrovství v C++ - Stephen Prata. C++ je stále jedním z nejdůležitějších a nejužívanějších objektových programovacích jazyků současnosti a jeho zvládnutí patří ke klíčovým dovednostem každého programátora. Význam objektových jazyků totiž rychle roste a mistrovské schopnosti v jazyce C++ se dají snadno využít i v dalších jazycích objektového typu. Již 3. vydání úspěšného bestselleru, který mnoha programátorům poskytl odrazový můstek k úspěšné kariéře, vyučuje jazyk C++ od základů a nevyžaduje žádné předchozí znalosti jazyka C++. Díky čtivému a srozumitelnému výkladu i množství praktických příkladů aplikace kódu budete velmi rychle postupovat vpřed. Autor se v knize věnuje kromě jiných těmto tématům: - Jednoduché a složené typy, proměnné a další základy - Vstupy, výstupy, cykly, příkazy větvení, logické operátory - Využití funkcí, jejich přetěžování, ukazatele aj. - Základní práce s pamětí i dynamické přidělování - Třídy a jejich objekty, konstruktory a destruktory - Přetěžování operátorů, přátelé a šablony tříd - Virtuální funkce, abstraktní datové typy - Dědičnost: veřejná, soukromá, vícenásobná - Třída string a standardní knihovna šablon - Práce se soubory: vstupy, výstupy, formátování incore - Metody a funkce knihovny STL Výklad v knize je platný pro všechny platformy. Zdrojové kódy příkladů v knize byly pro větší srozumitelnost a názornost pečlivě lokalizovány do češtiny a otestovány v nejrozšířenějších kompilátorech ve Windows, v Linuxu i na MacOS. Ukázky si čtenář může stáhnout z webu knihy na adrese http://knihy.cpress.cz/k1454. Kompilátory a vývojová prostředí si lze bezplatně opatřit např. z http://gcc.gnu.org/ (GNU Compiler Collection) nebo z www.borland.com/ products/downloads (C++Builder, C++BuilderX). O autorovi: Stephen Prata vyučuje astronomii, fyziku a programování na College of Marin v Kentfieldu, stát Kalifornia, USA. Napsal přes deset velmi úspěšných publikací, mimo jiné o programování v C a v C++. Jeho kniha New C Primer Plus získala v roce 1990 cenu za nejlepší praktickou knihu o počítačích od Asociace počítačových novinářů, a první vydání knihy bylo na tuto cenu nominováno. Publikace: Mistrovství v C++ - Stephen Prata. Inovovaný překlad vyhlášené učebnice jazyka C++. Dovede čtenáře i bez předchozí znalosti programování na úroveň profesionálního programátora. Začíná u samých základů objektového programování, dojde např. až k dědičnosti tříd, výjimkám nebo využití knihoven (včetně STL). Knihu zdobí neobvykle přívětivý výklad, stovky prakticky využitelných příkladů a důraz na pochopení a procvičení problematiky. Mistrovství v C++


Recenze Computer Press Mistrovství v C++ - 3. aktualizované vydání

Viki W., 25. listopadu 2015Najlepsia knížka, ktora sa venuje programovaniu, aku poznam. Vsetko je do detailu vysvetlene - to je asi najvacsi plus. Navyse cesky preklad je kvalitny (co sa neda povedat u kazdej knihy pobneho zamerania).
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Computer Press Mistrovství v C++ - 3. aktualizované vydání

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.