Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen COMPUTER PRESS Microsoft Office PowerPoint 2003

Knihy

COMPUTER PRESS Microsoft Office PowerPoint 2003 cena od 0 Kč

COMPUTER PRESS Microsoft Office PowerPoint 2003

Hodnocení: 1x
  • 4

Ještě nikdy nebylo zvládnutí osobního počítače a programů tak jednoduché. Knižní redakce vydavatelství Computer Press se zkušenostmi s více než dvou tisíc vydaných publikací pro vás připravila inovativní, i ve světovém měřítku jedinečnou edici Nové generace počítačových příruček. Pryč je teorie, pryč je klopotné ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

COMPUTER PRESS Microsoft Office PowerPoint 2003 - parametry

Název produktu: COMPUTER PRESS Microsoft Office PowerPoint 2003
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Ještě nikdy nebylo zvládnutí osobního počítače a programů tak jednoduché. Knižní redakce vydavatelství Computer Press se zkušenostmi s více než dvou tisíc vydaných publikací pro vás připravila inovativní, i ve světovém měřítku jedinečnou edici Nové generace počítačových příruček. Pryč je teorie, pryč je klopotné vysvětlování – dnešní počítače se ovládají vizuálně a interaktivně, proto i příručky jsou vizuální a interaktivní. Výklad pomocí obrázku. Činnosti jsou krok po kroku ilustrovány obrázky sejmutými z příslušných oken programu na obrazovce počítače a na ilustracích je vždy zvýrazněno, „vytaženo“ pro oko čtenáře to, čeho se probíraná činnost týká. Dotyčné elementy v obrázku jsou s místem popisu v textu pro snadnou orientaci propojeny čarami. Naprosto pro každého začátečníka. Skončila doba, kdy samostatné studium počítačových programů pomocí knih bylo obtížné a přístupné jen nadprůměrně nadaným jednotlivcům. Edice Jednoduše, srozumitelně, názorně je určena každému, kdo chce bez potíží zvládnout práci s daným programem. Moderní metodický přístup. Ovládání počítače již není otázkou vědomostí, ale cviku. Všechna témata jsou v knize probírána tak, aby čtenář mohl procvičovat a opakovat každou činnost tak dlouho, až získá nejen potřebné dovednosti a návyky, ale také dostatečnou sebejistotu. Všechna důležitá témata. V této příručce se naučíte vše podstatné, co budete k ovládání a efektivnímu využití PowerPointu 2003 potřebovat: vytvořit prezentaci, pracovat se snímky, vkládat grafické objekty, tabulky, grafy a diagramy, videa a další prvky. Dále se naučíte nastavit prezentaci pro předvádění, řídit její projekci, ale i vytisknout podklady pro prezentaci na papír. Nízká cena. Všechny knihy z edice jsou vytvořeny dvoubarevným tiskem, který zdaleka není obvyklý a který zvyšuje vizuální srozumitelnost. Díky velkému zájmu čtenářů, umožňujícímu tisk vyšších nákladů, jsou však všechny v cenové úrovni, od níž jste si možná už dávno odvykli. Kolektiv autorůjednoduše, srozumitelně, názorněCOMPUTER PRESS 2006, edice Jednoduše srozumitelně názorněKniha, čeština, 192 stran Microsoft Office PowerPoint 2003 - Kolektiv autorů


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.