Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Computer Press JavaScript a Ajax Moderní programování webových aplikací - K1490

Učebnice/Odborná literatura

Computer Press JavaScript a Ajax Moderní programování webových aplikací - K1490 cena od 0 Kč

Computer Press JavaScript a Ajax Moderní programování webových aplikací - K1490

Hodnocení: 1x
  • 4

JavaScript je v nových verzích stále mocnější zbraní v rukou webových programátorů a díky Ajaxu opět vzrostla jeho důležitost a atraktivita. Chcete i vy s jeho pomocí a technikami Ajaxu umět vytvářet aplikace, jež snesou označení Web 2.0? Tato ultimativní příručka moderního webového programování vás naučí jak ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Computer Press JavaScript a Ajax Moderní programování webových aplikací - K1490 - parametry

Název produktu: Computer Press JavaScript a Ajax Moderní programování webových aplikací - K1490
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

JavaScript je v nových verzích stále mocnější zbraní v rukou webových programátorů a díky Ajaxu opět vzrostla jeho důležitost a atraktivita. Chcete i vy s jeho pomocí a technikami Ajaxu umět vytvářet aplikace, jež snesou označení Web 2.0? Tato ultimativní příručka moderního webového programování vás naučí jak skutečně naplno využít JavaScript ve vašich webových stránkách. Kniha vás nebude nudit základy programování, které už znáte, ale na konkrétních příkladech předvede implementaci JavaScriptu a Ajaxu do reálných webových projektů. Kromě jiného tak získáte též množství znovupoužitelných funkcí a tříd, čímž ušetříte čas jejich tvorbou. Zkušený webový programátor v knize představí například: Objektově orientované programování v JavaScriptu Využití dědičnosti, rozdělení kódu do balíků a jeho opětovné použití Ladění a testování pomocí nástrojů FireBug, JSUnit nebo Inspektor DOM Navigace v DOM, hledání a získání obsahu elementů, tvorba uzlů Asynchronní události, vázání monitorů událostí, nevtíravé skriptování Využití CSS – ovlivnění pozice elementu, animace, implementace drag&drop Validace formuláře, zobrazování chyb a další vylepšení formulářů Tvorba obrázkové galerie s nenápadným načítáním a průhlednou plochou Úvod do technik Ajaxu – požadavky a odpovědi HTTP, zpracování odpovědí Praktická implementace Ajaxu – hledání s automatickým dokončováním, tvorba interaktivního blogu a Wiki Knihu vhodně doplňuje přehledná referenční příručka DOM a událostí JavaScriptu a jejich vlastností. Obě reference neobsahují pouhý výčet prvků, ale zahrnují také jejich popis a ukázku praktické aplikace. Pronikněte do moderního programování s JavaScriptem v kombinaci s DOM a Ajaxem. Experti na JavaScript soustřeďují výklad na moderní využití jazyka v současných prohlížečích. Autor postupně probírá objektově orientované programování, znovupoužití kódu, testování, skriptování pomocí DOM, události, tvorbu efektů či využití Ajaxu. Všechny příklady jsou reálně použitelné. Knihu doplňuje podrobná referenční příručka.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.