COMPASS Vysavač + kompresor 12V
COMPASS Vysavač + kompresor 12V

COMPASS Vysavač + kompresor 12V

od 938 Kč
Vzduchový kompresor v kombinaci s ručním bezsáčkovým vysavačem do auta. 280 cm dlouhý napájecí kabel se zástrčkou do zásuvky automobilového zapalovače 12V. Vysavač je výkonný a velmi praktický. Ideální pro čistění automobilu od drobných nečistot. Balení obsahuje úzkou hubici pro vysávání méně přístupných míst a hubici s kartáčem na znečištěné povrchy. Vysavač je bezsáčkový a je vhodný jak na suché, tak i na mokré vysávání. Kompresor je vhodný k…
TUNET.CZ, s.r.o.
Za dopravu 199 Kč Skladem
938 Kč Do eshopu

Doporučujeme

Řadit dle

Jak vybíráme doporučené nabídky

Především pečlivě vážíme mezi cenou produktu, kvalitou a reputací eshopu.

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: COMPASS Vysavač + kompresor 12V
Výrobce: Compass
Minimální cena: 938 Kč
Maximální cena: 1 134 Kč
Ušetříte až: 196 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Vzduchový kompresor v kombinaci s ručním bezsáčkovým vysavačem do auta.

280 cm dlouhý napájecí kabel se zástrčkou do zásuvky automobilového zapalovače 12V.

Vysavač je výkonný a velmi praktický. Ideální pro čistění automobilu od drobných nečistot. Balení obsahuje úzkou hubici pro vysávání méně přístupných míst a hubici s kartáčem na znečištěné povrchy. Vysavač je bezsáčkový a je vhodný jak na suché, tak i na mokré vysávání.

Kompresor je vhodný k huštění pneumatik osobních automobilů, motocyklů či jízdních kol. Součástí balení jsou přídavné adaptéry pro různé použití (huštění míčů, matrací, bazénů a pod.).

Kompresor je vybavený vestavěným pneuměřičem, který zobrazuje naměřený tlak v několika různých jednotkách.

Vestavěná svítilna 5x LED (3x bílá, 2x červená), vhodná pro nasvícení pracovního prostoru.

Technická data napájení 12V = svítilna 5x LED délka kabelu 280 cm

Kompresor

příkon 100 W (max. 8,5 Amp) max. tlak 7 kg/cm2 ; 100 PSI výtlak 30 L / min

Vysavač

příkon 96 W (max. 8 Amp) typ vysávání suché i mokréAutovysavač bezsáčkový kombinovaný s kompresorem, napájení 12V, max. tlak 100PSI, výtlak 30L/min, 5xLED osvětlení. Velmi šikovný pomocník mající podobu kompresoru kombinovaného s ručním bezsáčkovým vysavačem a LED svítilnou. Funguje na 12V napětí přes klasickou autozástrčku. Vysavač je vhodný pro suché i mokré vysávání a v balení jsou k němu k dispozici i 2 nástavce. Kompresor zvládne nahustit pneumatiky či duše do maximálního tlaku 100 PSI a přibaleno je rovněž několik nástavců, včetně nástavce pro míč. Klíčové vlastnosti autovysavače CompassRuční bezsáčkový vysavačKompresor do 100 PSIIntegrovaná LED svítilnaNapájení na 12 VNástavce na vysavač i kompresor Integrovaná svítilnaVýhodou autovysavače Compass je integrovaná LED svítilna s pěticí diod. Díky nim si můžete za špatné viditelnosti nasvítit interiér vozu. Konkrétně je vybavena trojicí bílých diod a dvojicí červených. Autovysavač s kompresorem na 12V. Vysavač na suché i mokré vysávání, 96W. Kompresor max. tlak 7bar 100 PSI, výtlak 22L/min, svítilna s 5× LED diodami, různé adaptéry, lze hustit míče, bazény, jízdní kola, pneu osobních vozů, apod.

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.