MENU

Srovnání cen » Nářadí a zahrada » Barvy, laky na dřevo » Laky » Srovnání cen Colorlak Nitrocelulózový lesklý lak Celolesk 3,5 L

Laky

Colorlak Nitrocelulózový lesklý lak Celolesk 3,5 L

Hodnocení: 1x
 • 4
EAN: 8590198023186

Celolesk C 1037 je nitrocelulózový lesklý lak na nábytek.Lak C 1037 Celolesk je určen pro vrchní matné transparentní nátěry dřevěných předmětů v interiéru. Je vhodný k povrchové úpravě dřevěného a proutěného nábytku (i sedacího), dřevěných a korkových předmětů v interiéru. POUŽITÍ • lak C 1037 CELOLESK je určen k ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 5
skladem

Filtrovat: i

Srovnání cen Colorlak Nitrocelulózový lesklý lak Celolesk 3,5 L

Specifikace Colorlak Nitrocelulózový lesklý lak Celolesk 3,5 L

Kategorie Laky
Výrobce Colorlak
Nejnižší cena 935 Kč

Lak C 1037 PRAGOLESK je určen k interiérové bezbarvé lesklé povrchové úpravě dřevěného a proutěného nábytku (i sedacího) a všech dalších dřevěných a korkových předmětů v domácnosti i k přelakování starších nitrocelulózových a akrylátových nátěrů, (kromě podlahových ploch). Není vhodný pro nátěry vystavené dlouhodobému působení povětrnostních vlivů.Obsahuje látky pohlcující UV záření, proto je podstatně omezeno žloutnutí dřeva pod nátěrem.C 1037 nesmí být použit k » ... a dál?

Produkt Colorlak Nitrocelulózový lesklý lak Celolesk 3,5 L

Colorlak Nitrocelulózový lesklý lak Celolesk 3,5 L - parametry

Název produktu: Colorlak Nitrocelulózový lesklý lak Celolesk 3,5 L
Výrobce: Colorlak
Minimální cena: 935 Kč
Maximální cena: 935 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
 • 4
Podrobný popis:
 • Celolesk C 1037 je nitrocelulózový lesklý lak na nábytek.Lak C 1037 Celolesk je určen pro vrchní matné transparentní nátěry dřevěných předmětů v interiéru. Je vhodný k povrchové úpravě dřevěného a proutěného nábytku (i sedacího), dřevěných a korkových předmětů v interiéru. POUŽITÍ
 • lak C 1037 CELOLESK je určen k interiérové bezbarvé lesklé povrchové úpravě dřevěného a proutěného nábytku (i sedacího) a všech dalších dřevěných a korkových předmětů v domácnosti i k přelakování starších nitrocelulózových a akrylátových nátěrů, (kromě podlahových ploch)
 • není vhodný pro nátěry vystavené dlouhodobému působení povětrnostních vlivů
 • obsahuje látky pohlcující UV záření, proto je podstatně omezeno žloutnutí dřeva pod nátěrem
 • C 1037 nesmí být použit k povrchové úpravě výrobků, které přicházejí do přímého styku s poživatinami, krmivy, pitnou vodou, ani k nátěrům dětského nábytku a hraček. Pro uvedené účely nebyl testován. Přednosti:
 • velmi rychlé zasychání
 • vysoký lesk
 • široké interiérové použití. APLIKACE Stříkáním, štětcem při teplotě 15-25 °C a nízké relativní vzdušné vlhkosti - do 75 %, na náležitě připravené dřevo. (Při vyšší relativní vzdušné vlhkosti může dojít k zakalení filmu.) Příklad nátěrového postupu: Úprava světlého dřeva nebo dýhy 1. příprava dřeva (broušení) 2. 1 až 2x C 1036 ZÁKLADNÍ LAK v intervalu 1-2 hodiny, přebrus brus. papírem č. 240-320 3. 2 až 3x C 1037 CELOLESK v intervalu 2 hodiny Kvalitu uvedeného systému výrobce garantuje za předpokladu, že budou použity uvedené nátěrové hmoty a postupováno podle předepsaných aplikačních postupů. VYDATNOST 7,2 m2 v jedné vrstvě z 1 kg laku. DOBA SCHNUTÍ V intervalu 2 hodiny. ŘEDĚNÍ: C 6000, C 6500.

Přidat recenzi pro Colorlak Nitrocelulózový lesklý lak Celolesk 3,5 L

 • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější barvy, laky na dřevo:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.