MENU

Srovnání cen » Nářadí a zahrada » Barvy, laky na dřevo » Srovnání cen Colorlak Lignostop SH bezbarvý 1 L

Barvy, laky na dřevo

Colorlak Lignostop SH bezbarvý 1 L

Hodnocení: 5x
  • 4
EAN: 8594063795208

Colorlak Lignostop SH je nevymývatelný koncentrovaný přípravek pro ochranu dřeva s likvidačním účinkem proti hmyzu již napadnutého dřeva.LIGNOSTOP SH je vysoce účinný lihový koncentrovaný přípravek pro ochranu dřeva, které je již napadeno dřevokazným hmyzem - likvidace hmyzu a současně dlouhodobá prevence (déle jak ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.61011
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Colorlak Lignostop SH bezbarvý 1 L

Specifikace Colorlak Lignostop SH bezbarvý 1 L

Kategorie Barvy, laky na dřevo
Výrobce Colorlak
Nejnižší cena 426 Kč

Lignostop SH V 1045 je nevymývatelný koncentrovaný přípravek pro ochranu dřeva s likvidačním účinkem proti hmyzu již napadnutého dřeva. ... a dál?

Produkt Colorlak Lignostop SH bezbarvý 1 L

Colorlak Lignostop SH bezbarvý 1 L - parametry

Název produktu: Colorlak Lignostop SH bezbarvý 1 L
Výrobce: Colorlak
Minimální cena: 426 Kč
Maximální cena: 2 388 Kč
Ušetríte až: 1 962 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 5 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Colorlak Lignostop SH je nevymývatelný koncentrovaný přípravek pro ochranu dřeva s likvidačním účinkem proti hmyzu již napadnutého dřeva.LIGNOSTOP SH je vysoce účinný lihový koncentrovaný přípravek pro ochranu dřeva, které je již napadeno dřevokazným hmyzem - likvidace hmyzu a současně dlouhodobá prevence (déle jak 25 let) proti dřevokazným houbám včetně dřevomorky domácí, dřevozbarvujícím houbám, plísním a dřevokaznému hmyzu. Dvojí účinek - likvidace a prevence. Nová likvidační účinnost stačí nátěr nebo postřik není nutná injektáž. Přípravek lze ředit i technickým lihem (výhodné při použití pod nátěry). Vysoce účinné chemické sloučeniny (triazoly, propynylbutylkarbamát, kvartérní amonné sloučeniny, hormonální insekticid) se již po částečném zaschnutí (cca 2 hod.) ve dřevu 100% zafixují a jsou poté vodou zcela nevyluhovatelné. To znamená, že ošetřené dřevo může být při skladování nebo montáži vystaveno dešti a přitom se účinnost ochranných látek nemění. LIGNOSTOP SH se používá samostatně nebo jej lze použít pod vodouředitelné nebo rozpouštědlové nátěrové systémy (laky, lazurovací laky, základní barvy, jednovrstvé nátěrové hmoty). Slouží pro ochranu dřeva a materiálů na jeho bázi v interiéru (tř. 1, 2) a v exteriéru (tř. 3). Typové označení dle ČSN 49 0600-1: FB, B, P, IP, 1, 2, 3, SP a pro Slovensko - typové označení dle STN 49 0600-1: IV, P, B, W, 2. LIGNOSTOP SH je možno použít také k sanaci zdiva, omítek apod. napadených plísněmi a jejich ochranu proti novému napadení. Na ochranu zdiva, omítek apod. proti jejich prorůstání dřevokaznými houbami. Na dočasnou ochranu surového řeziva proti zamodrání a plísním. Používejte konzervační přípravky pro dřevo bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku. Plochy opatřené LIGNOSTOPem SH nesmí přijít do styku s potravinami, krmivy a pitnou vodou. Výrobek nesmí být použit pro nátěry dětského nábytku. Přednosti výrobku: - „2 v 1“ - likvidace + dlouhodobá preventivní ochrana - likvidace hmyzu - likviduje všechna vývojová stádia hmyzu - nová likvidační účinnost - stačí nátěr nebo postřik není nutná injektáž - vysoká účinnost - proti dřevokazným houbám, hmyzu, zabarvení a plísním - vodouředitelný koncentrát - 1 litr ošetří až 25 m2 - vodou nevyluhovatelný - 100% fixace ve dřevě, dřevo může zmoknout - lze použít i na ochranu zdiva a omítek - stejné dávkování pro interiér i exteriér - nátěr, postřik, máčení, injektáž, tlaková impregnace Nanášení: Štětcem, válečkem, máčením, injektáží nebo tlakovou impregnací. Před použitím se ředí vodou nebo lihem. Jeden litr výrobku ochrání plochu až 25 m2. Dřevo před ošetřením musí být zbaveno všech nečistot, zbytků kůry, případně starých nátěrů. Vlhké dřevo má velmi omezený příjem - množství vsáknutého roztoku přípravku - nutno zohlednit. Ředidlo: čistá voda, líh, technický líh Balení: 1l, 5l, 10l


Přidat recenzi pro Colorlak Lignostop SH bezbarvý 1 L

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější barvy, laky na dřevo:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.