MENU

Srovnání cen » Nářadí a zahrada » Barvy, laky na dřevo » Srovnání cen Colorlak Lignostop Profi bezbarvý 1 L

Barvy, laky na dřevo

Colorlak Lignostop Profi bezbarvý 1 L

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 8594063795000

Colorlak Lignostop Profi je univerzální, nevymývatelný, koncentrovaný přípravek pro ochranu dřeva a omítek vůči houbám, plísním a dřevokaznému hmyzu.LIGNOSTOP PROFI je vysoce účinný koncentrovaný vodouředitelný prostředek určeny k důkladné a dlouhodobé preventivní ochraně dřeva (déle jak 25 let) proti dřevokazným ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.59643
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Colorlak Lignostop Profi bezbarvý 1 L

Specifikace Colorlak Lignostop Profi bezbarvý 1 L

Kategorie Barvy, laky na dřevo
Výrobce Colorlak
Nejnižší cena 312 Kč

Colorlak Lignostop Profi V 1041 je univerzální, nevymývatelný, koncentrovaný přípravek pro ochranu dřeva a omítek vůči houbám, plísním a dřevokaznému hmyzu. ... a dál?

Produkt Colorlak Lignostop Profi bezbarvý 1 L

Colorlak Lignostop Profi bezbarvý 1 L - parametry

Název produktu: Colorlak Lignostop Profi bezbarvý 1 L
Výrobce: Colorlak
Minimální cena: 312 Kč
Maximální cena: 3 130 Kč
Ušetríte až: 2 818 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Colorlak Lignostop Profi je univerzální, nevymývatelný, koncentrovaný přípravek pro ochranu dřeva a omítek vůči houbám, plísním a dřevokaznému hmyzu.LIGNOSTOP PROFI je vysoce účinný koncentrovaný vodouředitelný prostředek určeny k důkladné a dlouhodobé preventivní ochraně dřeva (déle jak 25 let) proti dřevokazným houbám včetně dřevomorky domácí, dřevozbarvujícím houbám, plísním a dřevokaznému hmyzu. Sanační účinnost proti houbám a plísním. Vysoce účinné chemické sloučeniny (triazoly, propynylbutylkarbamát, kvartérní amonné sloučeniny, hormonální insekticid) se již po částečném zaschnutí (cca 2 hod.) ve dřevu 100% zafixují a jsou poté vodou zcela nevyluhovatelné. To znamená, že ošetřené dřevo může být při skladování nebo montáži vystaveno dešti a přitom se účinnost ochranných látek nemění. LIGNOSTOP PROFI se používá samostatně nebo jej lze použít pod vodouředitelné nebo rozpouštědlové nátěrové systémy (laky, lazurovací laky, základní barvy, jednovrstvé nátěrové hmoty). Slouží pro preventivní ochranu dřeva a materiálů na jeho bázi v interiéru (tř. 1, 2) a v exteriéru (tř. 3). Typové označení dle ČSN 49 0600-1: FB, B, P, IP, 1, 2, 3, SP a pro Slovensko - typové označení dle STN 49 0600-1: IV, P, B, W, 2. LIGNOSTOP PROFI je určen také k sanaci zdiva, omítek apod. napadených plísněmi a jejich ochranu proti novému napadení. Na ochranu zdiva, omítek apod. proti jejich prorůstání dřevokaznými houbami. Na dočasnou ochranu surového řeziva proti zamodrání a plísním. Používejte konzervační přípravky pro dřevo bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku. Plochy opatřené LIGNOSTOPem PROFI nesmí přijít do styku s potravinami, krmivy a pitnou vodou. Výrobek nesmí být použit pro nátěry dětského nábytku. Přednosti výrobku: - vysoká účinnost - proti dřevokazným houbám, hmyzu, zabarvení a plísním - vodouředitelný koncentrát - 1 litr ošetří až 50 m2 - vodou nevyluhovatelný - 100% fixace ve dřevě, dřevo může zmoknout - i na ochranu zdiva a omítek - stejné dávkování pro interiér i exteriér - nátěr, postřik, máčení, tlaková impregnace Nanášení: Štětcem, válečkem, máčením, tlakovou impregnací. Před použitím se ředí vodou. Jeden litr výrobku ochrání plochu až 50 m2. Dřevo před ošetřením musí být zbaveno všech nečistot, zbytků kůry, případně starých nátěrů. Vlhké dřevo má velmi omezený příjem - množství vsáknutého roztoku přípravku - nutno zohlednit. Balení: 1l, 5l, 10l


Přidat recenzi pro Colorlak Lignostop Profi bezbarvý 1 L

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější barvy, laky na dřevo:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.