MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Colleen Hoover: Ztracená naděje

Knihy pro děti a mládež

Colleen Hoover: Ztracená naděje

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788087543108

Sky prožila dětství, které ji pronásleduje téměř do dospělosti. Naštěstí potkává dávného přítele. Dean Holder jí pomůže poznat pravdu o minulosti její rodiny. Sky se konečně vyrovnává s city a událostmi, které v ní zanechaly hluboké jizvy. Co ale cítí Holder? Sám prožil tolik tragédií, až se zdá, že se nikdy nevymaní z jejich temného stínu. Když znovu potká Sky, je to možnost začít znovu. Dokáže dívce říct pravdu? Víc prozradí kniha Ztracená naděje, kterou napsala Colleen Hoover. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 2.15239
skladem

Jaké má kniha
Ztracená naděje
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Colleen Hoover: Ztracená naděje

Čerstvá hodnocení Colleen Hoover: Ztracená naděje

  • 5

Ramya89, 25. listopadu 2015

Pokud se vám líbila Bez naděje, NEVÁHEJTE nad touto knihou. Příběh z Holderovy perspektivy je rovněž zajímavý, poutavý, milý a ano, také bolestný. Závěr vám však poskytne ZADOSTIUČENĚNÍ a věřím, že jeho závěr oceníte ještě více než v předchozí knize. A už kvůli tomu konci to stojí za to ;-)


Specifikace Colleen Hoover: Ztracená naděje

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 242 Kč

Colleen Hooverová okouzlila čtenáře románem Bez naděje, příběhem toho, co se stalo, když dívka jménem Sky potkala dávno ztraceného přítele z dětství, Deana Holdera. ... a dál?

Produkt Colleen Hoover: Ztracená naděje

Colleen Hoover: Ztracená naděje - parametry

Název produktu: Colleen Hoover: Ztracená naděje
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 242 Kč
Maximální cena: 292 Kč
Ušetríte až: 50 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Aby ste se v životě pohnuli vpřed, někdy se nejdřív musíte postavit minulosti Bez naděje. Příběh o dívce Sky, která se ztracenými vzpomínkami na šokující události svého dětství najde i dávného kamaráda. Chlapce, bez jehož pomoci by nic z toho nedokázala. Deana Holdera, který se pro ni stane víc než jen přítelem... Jak ale stejný příběh vnímá Holder, mladík s drsným zevnějškem a citlivým srdcem? Na jeho život dopadá stín tolika tragédií, až se zdá, že se z jejich chladu nikdy nevymaní. Vyčítá si, že nedokázal ochránit ani svou kamarádku z dětství, ani sestru-dvojče Les, která před rokem spáchala sebevraždu. Když v samoobsluze náhodou narazí na už téměř dospělou Sky, je to pro něj jako zjevení. Možnost začít aspoň v jednom případě znovu. Má ale právo prozradit dívce pravdu? Nebo bude milosrdnější lhát? Jak ale potom může připustit, aby se do něj zamilovala? A dokáže skutečná láska vyrůst ze lži? Holder téměř ztrácí naději... jen už nikdy nechce ztratit Sky. Ztracená naděje - Colleen Hoover od

authora Colleen Hoover a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz

Anotace: Colleen Hooverová okouzlila čtenáře románem Bez naděje, příběhem toho, co se stalo, když dívka jménem Sky potkala dávno ztraceného přítele z dětství, Deana Holdera. S Holderovou pomocí odhalila Sky šokující rodinná tajemství a vyrovnala se s city a vzpomínkami, které v ní zanechaly hluboké jizvy. Bez naděje byl Skyin příběh. A ve Ztrácení naděje se konečně dozvíme pravdu o Deanu Holderovi. Ukázka z textu Sky – pro a proti: Pro: - Děsně mi chybí. Chybí mi její drsný komentáře, její smích, její úsměv, její sušenky, její čokoládový pusinky, její

líbání. (Ne že by mě doopravdy políbila. Ale kdyby jo, vím, že by mi to chybělo.) - Kdybych se omluvil, nebyla by tak nešťastná. Mohli bychom se vrátit k tomu, co mezi náma bylo předtím. Předstíral bych, že není Hope. Krutý? Možná, ale aspoň by byla šťastná. Proti: - Když jsem s ní, podněcuju její paměť. A já nevím, jestli chci, aby už si na mě vzpomněla. - Až zjistí pravdu, bude mě nenávidět za to, že jsem jí lhal... Máme i další knihy autorky Coleen Hoover:


Recenze Colleen Hoover: Ztracená naděje

Ramya89, 25. listopadu 2015Pokud se vám líbila Bez naděje, NEVÁHEJTE nad touto knihou. Příběh z Holderovy perspektivy je rovněž zajímavý, poutavý, milý a ano, také bolestný. Závěr vám však poskytne ZADOSTIUČENĚNÍ a věřím, že jeho závěr oceníte ještě více než v předchozí knize. A už kvůli tomu konci to stojí za to ;-)

Zobrazit celou recenzi
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Colleen Hoover: Ztracená naděje

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.