MENU

Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na dýchání » Srovnání cen Coldrex Maxgrip Citron 10 ks

Léky na dýchání

Coldrex Maxgrip Citron 10 ks

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Snižuje horečku a tlumí bolesti. Uvolňují ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny. Tlumí bolesti v krku. Pomáhá posílit imunitní systém. Maximální obsah účinné látky v jedné dávce. - CO JE COLDREX MAXGRIP CITRON A K ČEMU SE POUŽÍVÁ COLDREX MAXGRIP CITRON horký nápoj s příchutí citronu obsahuje paracetamol, lék proti ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89236
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Coldrex Maxgrip Citron 10 ks

Specifikace Coldrex Maxgrip Citron 10 ks

Kategorie Léky na dýchání
Výrobce GLAXO SMITHKLINE
Nejnižší cena 139 Kč

Coldrex Horký nápoj Maxgrip Citron 10 sáčků od Omega Pharma na GigaLékárna.cz za 139 Kč . ... a dál?

Produkt Coldrex Maxgrip Citron 10 ks

Coldrex Maxgrip Citron 10 ks - parametry

Název produktu: Coldrex Maxgrip Citron 10 ks
Výrobce: GLAXO SMITHKLINE
Minimální cena: 139 Kč
Maximální cena: 169 Kč
Ušetríte až: 30 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Snižuje horečku a tlumí bolesti. Uvolňují ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny. Tlumí bolesti v krku. Pomáhá posílit imunitní systém. Maximální obsah účinné látky v jedné dávce. - CO JE COLDREX MAXGRIP CITRON A K ČEMU SE POUŽÍVÁ COLDREX MAXGRIP CITRON horký nápoj s příchutí citronu obsahuje paracetamol, lék proti bolesti a horečce, který odstraňuje bolesti v krku, bolesti hlavy, svalů i kloubů a snižuje horečku. V přípravku je obsažen v maximální dávce. Dále obsahuje fenylefrin, který uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny, a tak usnadňuje dýchání. Přípravek též obsahuje vitamin C, který je běžnou součástí přípravků proti chřipce. Doplňuje vitamin C, který v počátečním stadiu chřipky a nachlazení tělu často chybí. Léčivé látky v COLDREXU MAXGRIP CITRON nezpůsobují ospalost. COLDREX MAXGRIP CITRON je vhodný pro dospělé a mladistvé od 15 let s tělesnou hmotností nad 65 kg k úlevě od nepříjemných příznaků chřipky, silného nachlazení a jiných horečnatých onemocnění. COLDREX MAXGRIP CITRON

odstraňuje bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos i vedlejší nosní dutiny a snižuje horečku. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE COLDREX MAXGRIP CITRON UŽÍVAT Pamatujte si: Neužívejte COLDREX MAXGRIP CITRON, jestliže jste přecitlivělý(á) na paracetamol, fenylefrin hydrochlorid, vitamin C nebo kteroukoli pomocnou látku. trpíte onemocněním srdce, vysokým krevním tlakem, cukrovkou, onemocněním jater nebo ledvin, žloutenkou, zvýšenou funkcí štítné žlázy. užíváte současně léky k léčbě deprese (tricyklická antidepresiva), beta-blokátory (léky na snížení krevního tlaku a zpomalení srdeční činnosti), léky užívané k léčbě vysokého krevního tlaku, a pokud užíváte nebo jste v posledních dvou týdnech užívali inhibitory monoaminooxidázy. Vzhledem k obsahu paracetamolu nesmí přípravek užívat děti a mladiství do 15 let. Přípravek nesmí užívat těhotné ženy. Zvláštní opatrnosti při užívání přípravku COLDREX MAXGRIP CITRON je zapotřebí: COLDREX MAXGRIP CITRON obsahuje paracetamol.

Neužívejte tento lék s jakýmkoli dalším lékem obsahujícím paracetamol. Neužívejte tento přípravek bez doporučení lékaře, pokud máte problémy s požíváním alkoholu a/nebo trpíte jaterním onemocněním. COLDREX MAXGRIP CITRON obsahuje i dekongestant. Neužívejte tento lék s dalšími léky, které se používají na zmírnění chřipky, nachlazení nebo otoku nosní sliznice (ucpaného nosu). COLDREX MAXGRIP CITRON není určený k dlouhodobé léčbě. Nesmíte překročit dávkování uvedené níže (viz bod 3). Užívání vyšších než doporučených dávek může vést k riziku závažného poškození jater. Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky: Účinky COLDREXU MAXGRIP CITRON a účinky jiných současně užívaných léků se mohou vzájemně ovlivňovat. Než začnete užívat COLDREX MAXGRIP CITRON, je třeba se poradit s lékařem v následujících případech: Užíváte metoklopramid nebo domperidon (k léčbě nevolnosti a zvracení) nebo cholestyramin (kléčbě vysoké hladiny cholesterolu v krvi), protože dochází k ovli


Přidat recenzi pro Coldrex Maxgrip Citron 10 ks

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.