Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na dýchání » Srovnání cen Coldrex Maxgrip Citron 10 ks

Léky na dýchání

Coldrex Maxgrip Citron 10 ks

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Snižuje horečku a tlumí bolesti. Uvolňují ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny. Tlumí bolesti v krku. Pomáhá posílit imunitní systém. Maximální obsah účinné látky v jedné dávce. - CO JE COLDREX MAXGRIP CITRON A K ČEMU SE POUŽÍVÁ COLDREX MAXGRIP CITRON horký nápoj s příchutí citronu obsahuje paracetamol, lék proti ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Coldrex Maxgrip Citron 10 ks

Kategorie Léky na dýchání
Výrobce GLAXO SMITHKLINE
Nejnižší cena 129 Kč

Coldrex MaxGrip horký nápoj s příchutí citronu obsahuje paracetamol, lék proti bolesti a horečce, který odstraňuje bolesti v krku, bolesti hlavy, svalů i kloubů a snižuje horečku. V přípravku je obsažen v maximální dávce. Dále obsahuje fenylefrin, který uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny, a tak usnadňuje dýchání. Coldreac též obsahuje vitamin C, který je bčžnou součástí přípravků proti chřipce. Doplňuje vitamin C, který v počátečním stadiu chřipky a nachlazení tělu často chybí. Léčivé látky v » ... a dál?

Produkt Coldrex Maxgrip Citron 10 ks

Coldrex Maxgrip Citron 10 ks - parametry

Název produktu: Coldrex Maxgrip Citron 10 ks
Výrobce: GLAXO SMITHKLINE
Minimální cena: 129 Kč
Maximální cena: 169 Kč
Ušetríte až: 40 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Snižuje horečku a tlumí bolesti. Uvolňují ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny. Tlumí bolesti v krku. Pomáhá posílit imunitní systém. Maximální obsah účinné látky v jedné dávce. - CO JE COLDREX MAXGRIP CITRON A K ČEMU SE POUŽÍVÁ COLDREX MAXGRIP CITRON horký nápoj s příchutí citronu obsahuje paracetamol, lék proti bolesti a horečce, který odstraňuje bolesti v krku, bolesti hlavy, svalů i kloubů a snižuje horečku. V přípravku je obsažen v maximální dávce. Dále obsahuje fenylefrin, který uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny, a tak usnadňuje dýchání. Přípravek též obsahuje vitamin C, který je běžnou součástí přípravků proti chřipce. Doplňuje vitamin C, který v počátečním stadiu chřipky a nachlazení tělu často chybí. Léčivé látky v COLDREXU MAXGRIP CITRON nezpůsobují ospalost. COLDREX MAXGRIP CITRON je vhodný pro dospělé a mladistvé od 15 let s tělesnou hmotností nad 65 kg k úlevě od nepříjemných příznaků chřipky, silného nachlazení a jiných horečnatých onemocnění. COLDREX MAXGRIP CITRON

odstraňuje bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos i vedlejší nosní dutiny a snižuje horečku. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE COLDREX MAXGRIP CITRON UŽÍVAT Pamatujte si: Neužívejte COLDREX MAXGRIP CITRON, jestliže jste přecitlivělý(á) na paracetamol, fenylefrin hydrochlorid, vitamin C nebo kteroukoli pomocnou látku. trpíte onemocněním srdce, vysokým krevním tlakem, cukrovkou, onemocněním jater nebo ledvin, žloutenkou, zvýšenou funkcí štítné žlázy. užíváte současně léky k léčbě deprese (tricyklická antidepresiva), beta-blokátory (léky na snížení krevního tlaku a zpomalení srdeční činnosti), léky užívané k léčbě vysokého krevního tlaku, a pokud užíváte nebo jste v posledních dvou týdnech užívali inhibitory monoaminooxidázy. Vzhledem k obsahu paracetamolu nesmí přípravek užívat děti a mladiství do 15 let. Přípravek nesmí užívat těhotné ženy. Zvláštní opatrnosti při užívání přípravku COLDREX MAXGRIP CITRON je zapotřebí: COLDREX MAXGRIP CITRON obsahuje paracetamol.

Neužívejte tento lék s jakýmkoli dalším lékem obsahujícím paracetamol. Neužívejte tento přípravek bez doporučení lékaře, pokud máte problémy s požíváním alkoholu a/nebo trpíte jaterním onemocněním. COLDREX MAXGRIP CITRON obsahuje i dekongestant. Neužívejte tento lék s dalšími léky, které se používají na zmírnění chřipky, nachlazení nebo otoku nosní sliznice (ucpaného nosu). COLDREX MAXGRIP CITRON není určený k dlouhodobé léčbě. Nesmíte překročit dávkování uvedené níže (viz bod 3). Užívání vyšších než doporučených dávek může vést k riziku závažného poškození jater. Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky: Účinky COLDREXU MAXGRIP CITRON a účinky jiných současně užívaných léků se mohou vzájemně ovlivňovat. Než začnete užívat COLDREX MAXGRIP CITRON, je třeba se poradit s lékařem v následujících případech: Užíváte metoklopramid nebo domperidon (k léčbě nevolnosti a zvracení) nebo cholestyramin (kléčbě vysoké hladiny cholesterolu v krvi), protože dochází k ovli


Přidat recenzi pro Coldrex Maxgrip Citron 10 ks

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.